Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo gorąca prośba
#1
Dzień dobry! Uśmiech
Ponawiam prośbę o wypełnienie ankiety, która została przetłumaczona na język polski za zgodą pewnej Pani i zawiera mnóstwo tabelek. Ciężko było mi ją przekształcić na online. Wszelkie błędy są poprawione i zaczynam od początku,bo odpowiedzi były niepełne.  Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na przeprowadzenie dokładnych badań,bo w Polsce wykaz osób chorych na SM jest tylko w NFZ. Byłam już na oddziale Hematologii w Bytomiu,Katowicach konsultowałam się ze znajomym z Krakowa i pacjentów jest naprawdę mało, bo z SM można żyć normalnie.
 Przepraszam za moją nieudolność. Ankiet mam 150 a jest nas ponad 400 na roku.


Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej.
W związku z przygotowaniem pracy magisterskiej na temat jakości życia pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane. Chciałbym zachęcić Państwa do wypełnienia kwestionariusza ankiety, dzięki której zgromadzę informacje niezbędne do napisania pracy magisterskiej.

 Jest ona anonimowa, wyniki posłużą do dokonania oceny w pracy magisterskiej i nie będą publikowane.

Z góry dziękuję za poświęcony czas

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...sp=sf_link
Odpowiedz
#2
za mężczyzn tez mamy wypełnić, bo inaczej nie da się skończyćUśmiech
Odpowiedz
#3
Zrobione
Odpowiedz
#4
Zrobione. Ale jak Hela uważam, że coś poszło nie tak z oznaczeniem płci przy jednym pytaniu
Odpowiedz
#5
No i nie wiem co w niej ciekawego? Te ankiety w większości są takie same. Mało to ambitne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(15-01-2020, 17:57)agica napisał(a): Zrobione
Dziękuję bardzo Uśmiech

(15-01-2020, 14:40)hela napisał(a): za mężczyzn tez mamy wypełnić, bo inaczej nie da się skończyćUśmiech
Poprawione,dziękuję mimo wszystko.Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości