Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerwa techniczna - dziś (15 stycznia od godz. 22.00 )
#1
Dziś ok godziny 21 rozpocznie się przerwa techniczna. Najprawdopodobniej forum nie będzie działać też jutro, tj. w czwartek (16 stycznia). Postaramy się wrócić jak najszybciej.  Uśmiech
Odpowiedz
#2
Zakończyliśmy prace techniczne.
Mam nadzieję, że u wszystkich forum działa już poprawnie. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych - piszcie tu lub do mnie na priv.
Odpowiedz
#3
Ja mam problem z wysyłaniem odpowiedzi od razu. (pod spodem okienko odpowiedzi zasłania) Mogę odpowiedzieć tylko poprzez nowa odpowiedź.
Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi
Odpowiedz
#4
(17-01-2020, 09:37)mufa napisał(a): Ja mam problem z wysyłaniem odpowiedzi od razu. (pod spodem okienko odpowiedzi zasłania) Mogę odpowiedzieć tylko poprzez nowa odpowiedź.
Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi
ja mam to samo z telefonu
dopiero jak wcisnę odpowiedz to mogę dodać post
Odpowiedz
#5
Dzięki. Wieczorem spróbujemy coś z tym zrobić.
Mufa, czy u Ciebie też ten problem występuje przy pisaniu z telefonu?
Odpowiedz
#6
Dziękuję za informację. Pracujemy nad tym. Mam nadzieję, że do końca weekendu uda się rozwiązać ten problem
Odpowiedz
#7
Tak przy pisaniu z telefonu, a że tylko z niego korzystam to wkurzam się Oczko
Odpowiedz
#8
(04-02-2020, 12:10)e-smka napisał(a):
(18-01-2020, 00:47)mufa napisał(a): Tak przy pisaniu z telefonu, a że tylko z niego korzystam to wkurzam się Oczko
Czy jest szansa, ze bedzie to naprawione? Pisane z tel to jest wieczna kombinacja, a ile jeszcze znika i trzeba pisac jeszcze r a z....
E-smka ja mam ten sam problem cały czas na tel, pomaga tylko odpowiadanie z cytowaniem wcześniejszej wiadomości, zawsze można ją skasować i pisać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości