Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójne widzenie, nieostre widzenie i bezsenność
#1
Witam. Jestem nowy. Od roku mam problem w widzeniem ale do niego się przyzwyczaiłem, jednak doszła silna bezsenność, dodam że nie miałem powodów do lęków i depresji ale pozwala mi alprazolam zasnąć jako tako chociaż też nie jest łatwo i tak dalej słyszę pisk albo jakby ciśnienie w głowie . Jakieś porady? Zaczynam lekko swirowac.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Idź do jakiegoś specjalisty, nie szukaj pomocy w necie, tu są ludzie już zdiagnozowani. Twoje dolegliwości mogą być skutkiem wielu niekoniecznie chorób.
Odpowiedz
#3
Lekarz przede wszystkim, co my Ci możemy poradzić jak nie wiadomo skąd te objawy? W przypadku sm wiemy co nam pomaga itp. Ale jak nie wiadomo co jest przyczyną objawów to nic nie wymyślimy.
Odpowiedz
#4
WNIOSKI:
Zmiany ogniskowe w obu okolicach czołowo-ciemieniowych o niejednoznacznym
charakterze - w pierwszej kolejności sugerują obecność zaburzeń sygnału w
sąsiedztwie przestrzeni okołonaczyniowych, jednak ze względu na dane kliniczne
(zaburzenia widzenia) i młody wiek Pacjenta w różnicowaniu należy uwzględnić
zmiany demielinizacyjne, a także naczyniopochodne. Wskazana korelacja kliniczna i
kontrolne badanie MR

Do kogo iść? Jestem z lubuskiego ale tu słabi lekarze.  W oczach mi się już wszystko rozmywa.
Odpowiedz
#5
Neurolog?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Lekarz radiolog
Odpowiedz
#7
Ale neurologa odwiedź z tym MRI


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(10-01-2020, 17:03)Derek napisał(a): WNIOSKI:
Zmiany ogniskowe w obu okolicach czołowo-ciemieniowych o niejednoznacznym
charakterze - w pierwszej kolejności sugerują obecność zaburzeń sygnału w
sąsiedztwie przestrzeni okołonaczyniowych, jednak ze względu na dane kliniczne
(zaburzenia widzenia) i młody wiek Pacjenta w różnicowaniu należy uwzględnić
zmiany demielinizacyjne, a także naczyniopochodne. Wskazana korelacja kliniczna i
kontrolne badanie MR

Do kogo iść? Jestem z lubuskiego ale tu słabi lekarze.  W oczach mi się już wszystko rozmywa.
Ja też z lubuskiego, diagnozę i włączenie leczenia dostałam dopiero w szpitalu w Gorzowie na oddziale neurologii, ci lekarze też przyjmują prywatnie i na NFZ
Odpowiedz
#9
Jak sie bardzo obawiasz SM to w trybie natychmiastowym MRI GLOWY I ODCINKA SZYJNEGO.Ja przez nerwy miałem tez objawy sm.Skoro już zacząłeś myslec o sm to musisz zrobić badania by wykluczyć..Uwierz mi że moze być tylko gorzej jeśli sie będziesz przejmował i dojda kolejne objawy na tle nerwowym.Zdrowia zycze I nie bać się rezonansu
Odpowiedz
#10
(11-01-2020, 09:10)bartek92 napisał(a): Jak sie bardzo obawiasz SM to w trybie natychmiastowym MRI GLOWY I ODCINKA SZYJNEGO.Ja przez nerwy miałem tez objawy sm.Skoro już zacząłeś myslec o sm to musisz zrobić badania by wykluczyć..Uwierz mi że moze być tylko gorzej jeśli sie będziesz przejmował i dojda kolejne objawy na tle nerwowym.Zdrowia zycze I nie bać się rezonansu

Dokładnie. Ja po diagnozie u mojej córki, też z nerwów miałam jej objawy, łącznie z bólem oka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości