Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szumy w uszach
#1
Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu mam problem z uszami, a właściwie z jednym uchem. Często mi się zatyka i słyszę szumy, ale takie jakby szum morza lub wiatru. Jest to dość uciążliwe, bo mam bardzo osłabiony słuch w tym uchu i szumy przeszkadzają. Byłam u laryngolog, on oczywiście nic nie znalazł. Ma ktoś podobne obawy, jak sobie z nimi radzić. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jak laryngolog nic nie poradzi to trzeba się przyzwyczaić niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
U mnie takie szumy to był początek rzutu, kiedy na pewien czas straciłam całkiem słuch. Ale wtedy te szumy narastały przez ok 2 tygodnie, aż przestałam całkiem słyszeć. A Wy piszecie tak, jakby to już trwało od dawna. Nie wiem, co robić w takiej sytuacji. Ale ja bym to zgłosiła neurologowi.
Odpowiedz
#4
(29-12-2019, 15:26)JMonika79 napisał(a): Witaj Elu
Ja tez mam ten problem tyle że szumi mi w obu uszach. Czasem bardziej czasem mniej, ale mam wrażenie że szumi caly czas. Zglaszalam lekarzom, ale mowili że nie wiele mozna na to poradzić.  
Ja znalazłam sposób taki, że nigdy nie siedzę/ leżę w kompletnej ciszy, zawsze mam włączone chociaż radio, bo w zupełnej ciszy ten szum bardziej dokucza.
Pozdrawiam

Witaj, dziękuję bardzo za odpowiedź. Wiesz ja też nie zasnę bez włączonego telewizora, myślałam, że porostu tak lubię, teraz po Twoim wpisie faktycznie jest to sposób na szumy. Pozdrswiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości