Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera limfocyty
#21
Hela do 0,37 ci jeszcze duzo brakuje- tu mordka z usmiechem - nie mam jak wstawic emotek
Odpowiedz
#22
Ale i tak szału nie maOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
No owszem, nie ma!
Ale co zrobic
Odpowiedz
#24
Witam
Jestem 6 miesięcy  na tec, w tamtym roku badania ok.
Obecnie po kontroli w marcu  i badaniach limfopenia.
Na razie przyjmuje lek , zalecenie neurolog Calciumfolinat Ebewe a od rodzinnego Lymphomyosot.

Mam pytanko odnośnie suplementacji D i B12 , biorę D3 2000 jm ale wyniki nie drgnęły z poziomu 29  po 6 miesiącach, 
B12 250 ug  10000%  z 350 spadło na 330.
Podpowiedzcie  jak podnieś poziom ?

Pozdr.
Odpowiedz
#25
Żeby podnieść poziom witaminy D bierz większą dawkę. Ja biorę 4000 ale można kupić jeszcze więcej.
A b12 może w zastrzykach skoro w tabletkach Ci nie pomaga...

A lekarz co powiedział?
Odpowiedz
#26
D neuro kazała mi brać 5 tys, i po roku poziom był prawidłowy. Limfocyty to ignorują i lecą dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
(13-03-2020, 07:38)hela napisał(a): D neuro kazała mi brać 5 tys, i po roku poziom był prawidłowy. Limfocyty to ignorują i lecą dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mi endokrynolog przepisał solderol 30000 i po 2 miesiącach mam d3 - 66, 2000 to daję codziennie mojej 7 latce a i tak nie ma wysokiego d3
Odpowiedz
#28
Dzieci potrzebują chyba więcej bo rosną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#29
A ja będę miała zabrane Tec, ponad pół roku poniżej normy. Z tego co wiem zostaje tylko Copaxone i ten drugi upierdliwy?
Odpowiedz
#30
A będziesz miała możliwość wrócić do tec jak poprawią Ci się wyniki? Czy to już taka decyzja o całkowitej zmianie?

Nie mam pojęcia na jaki lek najlepiej zamienić w takiej sytuacji ale jesli Copaxone to on nie jest upierdliwy Oczko jest najłagodniejszy pod względem skutków ubocznych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości