Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odbiór tecfidery
#31
(10-12-2019, 21:57)Blanka napisał(a): Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?

A moze musisz sama isc odebrac
Ja na poczatku nie odbieralam dopoki mi nie powiedzieli ze musze isc di jedenej pani po odbior
Odpowiedz
#32
Tam gdzie ja się leczę nie przyjmują na oddział i nie wypisują L4 - muszę sobie zwolnienie u rodzinnego załatwiać.
U mnie jest tak, że umawiają wszystkich na jedną godzinę (np. 13) i kolejka już robi się z godzinę przed (od 12), więc kto szybszy ten lepszy.
Ostatnio wreszcie załatwiłam z nimi, że nie muszę przyjeżdżać dwa razy - 1 dzień na krew, a drugi dzień na wizytę, tylko przyjechałam na godz. 9 do Labo, oddałam krew, a potem wizyta o 13. A ponieważ nie wiem jakim cudem byłam 5 w kolejce to czekałam do 14:30.  
Czyli wyjechałam z domu przed 8 a wróciłam po 15! A idąc po schodach do domu na III piętro powłóczyłam już nogami wykończona...  Plask O matko Śpiący
Odpowiedz
#33
(10-12-2019, 21:57)Blanka napisał(a): Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?

U mnie wypis tylko wtedy gdy mam badania. A w pozostałych mies nie
Odpowiedz
#34
U mnie jak była zasada 1 dniowego pobytu szpitalnego to wypis był. W sumie nie wiedziałam do momentu aż się nie zapytałam czy mogę zobaczyć morfologię i lekarka powiedziała że te informacje są na wypisie ?. Odebrałam od razu 3. A potem przy każdej kolejnej wizycie z poprzedniego pobytu. Teraz jest inaczej. Szpital wyremontował oddział i w piwnicy zrobili gabinet chorych na SM z poczekalnią. Na oddział idę aby pobrano mi krew. Nie jestem już przyjmowana na oddział. Odnośnie wizyt. Umawiam się kiedy chce przed upływem 3 miesiąca. Przeważnie w poniedziałek lub piątek. Ostatnio brałam L4 bo zmieniłam prace i urlopu nie miałam ale ogólnie brałam zawsze urlop lub z nadgodzin. Zapas to podstawa. Przeważnie mam na tydzień przed wizyta.
Odpowiedz
#35
Zawsze otrzymuję wypis.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości