Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odbiór tecfidery
#21
Jakbym uprzedziła odpowiednio wcześnie to pewnie nie byłby problem dostać leki wcześniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(09-12-2019, 14:57)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(09-12-2019, 13:43)Anka napisał(a): To ja dzis dzwonie i mowie ze mam lek do 22ego a wizyte wyznaczyli na 23
1 raz taka sytuacja
Jeszcze mi pielegniarka zwrocila uwage ze dopiero co bylam na wizycie
Teraz jak wprowadzaja odbior leku co 3 mce to zero organizacji

Czyli jak zachorujesz 23 ,"złamiesz nogę " czego nie życzę to nie masz leków na to wychodzi.
Ciekawa jestem jak któraś z was gdzieś wyjedzie bo czytam ,że podróżujecie czy dadzą wam leki z kilku -kilkunasto -dniowym (powyżej 5 dni)wyprzedzeniem czy faktycznie nastały jakieś złe zmiany.
Rozmawialam z pielegniarka przez tel
Poprosilam ja zeby pogadala z moim nuero bo mi sie to nie podoba
Powiedziala ze jak cos sie zmieni to zadzwoni
Jakbym nie mogla tego 23 ego przyjechac to bym zadzwonila i powiedziala ze dziekuje za zlewke , zlamalam noge nie mam jak przyjechac i teraz prosze mi pomoc
Nie wiem co by bylo jakby mi wizyta wypadala w czasie np zaplanowanego urlopu
Ja bym powiedziala ze jade na urlop i poprosze wydac wczesniej lek

Mi nikt o tych 5 dniach nie mowil
Nie wiem czemu wizyte mi na 23 wyznaczyli
Moim zdaniem pielegnirka nie poinformowala neuro ze mam lek do 22
Bo jak mi podala date to sie pytam czy to ok ze nie wezme rano leku
Biore o 7 a wizyta na 12 wiec juz porannej nie moge wziasc
A ona zamilkla , mowila ze pogada jeszcze raz z neuro

Moim zdaniem zapomniala mu powiedziec o tym
Spytam na wizycie czy moge sie od razu umowic na kolejna
Nic mi sie raczej nie stanie jak nie wezme jednej tabletki ale poinformuje o tym neuro bo uwazam ze on nie jest tego swiadomy nawet
Odpowiedz
#23
(09-12-2019, 15:51)Anka napisał(a):
(09-12-2019, 14:57)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(09-12-2019, 13:43)Anka napisał(a): To ja dzis dzwonie i mowie ze mam lek do 22ego a wizyte wyznaczyli na 23
1 raz taka sytuacja
Jeszcze mi pielegniarka zwrocila uwage ze dopiero co bylam na wizycie
Teraz jak wprowadzaja odbior leku co 3 mce to zero organizacji

Czyli jak zachorujesz 23 ,"złamiesz nogę " czego nie życzę to nie masz leków na to wychodzi.
Ciekawa jestem jak któraś z was gdzieś wyjedzie bo czytam ,że podróżujecie czy dadzą wam leki z kilku -kilkunasto -dniowym (powyżej 5 dni)wyprzedzeniem czy faktycznie nastały jakieś złe zmiany.
Rozmawialam z pielegniarka przez tel
Poprosilam ja zeby pogadala z moim nuero bo mi sie to nie podoba
Powiedziala ze jak cos sie zmieni to zadzwoni
Jakbym nie mogla tego 23 ego przyjechac to bym zadzwonila i powiedziala ze dziekuje za zlewke , zlamalam noge nie mam jak przyjechac i teraz prosze mi pomoc
Nie wiem co by bylo jakby mi wizyta wypadala w czasie np zaplanowanego urlopu
Ja bym powiedziala ze jade na urlop i poprosze wydac wczesniej lek

Mi nikt o tych 5 dniach nie mowil
Nie wiem czemu wizyte mi na 23 wyznaczyli
Moim zdaniem pielegnirka nie poinformowala neuro ze mam lek do 22
Bo jak mi podala date to sie pytam czy to ok ze nie wezme rano leku
Biore o 7 a wizyta na 12 wiec juz porannej nie moge wziasc
A ona zamilkla , mowila ze pogada jeszcze raz z neuro

Moim zdaniem zapomniala mu powiedziec o tym
Spytam na wizycie czy moge sie od razu umowic na kolejna
Nic mi sie raczej nie stanie jak nie wezme jednej tabletki ale poinformuje o tym neuro bo uwazam ze on nie jest tego swiadomy nawet

Widzę jesteście przebojowe i waleczne Uśmiechto dobrze.szkoda,że ja tak nie potrafię.
Odpowiedz
#24
U mnie nie ma problemu żeby ktoś mi lek odebrał jak ja nie mogę, wiadomo wtedy kiedy nie mam badań. Kiedyś odbierała mi koleżanka z programu, innym razem ciocia która pracuje w tamtejszym szpitalu, a ostatnio mąż.
Odpowiedz
#25
U mnie pod tym względem jest luz - potrzebuję przyjechać tydzień wcześniej, bo mam urwanie głowy w pracy? Proszę bardzo. Potrzebuję dwa opakowania bo mam zaplanowany wyjazd? Da się zrobić. Ostatnio mówiłam lekarzowi, że przez 2,5 roku z pominiętych tabletek uzbierał mi się tygodniowy zapas - bardzo dobrze, mały zapas warto mieć.
U nas kolejna wizyta jest od razu planowana przy odbiorze, poradnia jest czynna 3 dni, mogę sobie wybrać dzień i godzinę. Jak coś mi wypadnie, to też da się zmienić.
Odpowiedz
#26
Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?
Odpowiedz
#27
(10-12-2019, 21:57)Blanka napisał(a): Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?

Tak :-) odbieram lek i zmykam ze szpitala najszybciej jak sie da. Z dokumentów to tylko L4 dostaję.
Odpowiedz
#28
Ja wchodzę i wychodzę z lekami, tak z 15 minut mi to zajmuje, ale nie odbieram leków w szpitalu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#29
(10-12-2019, 21:57)Blanka napisał(a): Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?

A moze musisz sama isc odebrac
Ja na poczatku nie odbieralam dopoki mi nie powiedzieli ze musze isc di jedenej pani po odbior
Odpowiedz
#30
(10-12-2019, 21:57)Blanka napisał(a): Mam pytanie. Gdy ide po odbior tec. to zostaje przyjeta na oddział na 1 dzien ale nigdy nie dostalam wypisu. U Was podobnie?

U mnie wypis tylko wtedy gdy mam badania. A w pozostałych mies nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości