Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ach ta niepewność...
#11
Pieszczoch87 napisał(a):Tak, ale jeśli rezonans jest ok to dziwne będzie mówienie prawdy o moim samopoczuciu, boję się że powie że to nerwica albo coś w tym stylu a ja nie chcę się tłumaczyć, że z moją psychiką wszystko jest ok. Widziałam tu wypowiedzi wielu osób, które walczą o prawidłową diagnozę, bo lekarze mówią im o nerwicy. Boję się tego.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
To z kim masz rozmawiać o swoim samopoczuciu jeśli nie z lekarzem, zresztą uważam że powinien być żywo zainteresowany Twoją formą i dobrym samopoczuciem. Wiem że można porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi itd., ale to lekarz ma wiedzę która może pomóc.

Jak to mówił nie do końca ładnie jeden znajomy na …. mi żyć jak mam się baćOczko
Odpowiedz
#12
Za tydzień wizyta, czekam na nią z niecierpliwością, bo skoro rezonans jest ok to ciekawa jestem opinii lekarza co się dzieje z moim zdrowiem. Jeśli będzie zadawać pytania, to grzecznie na wszystkie odpowiem. Przez ostatni miesiąc dokucza mi ciągłe zmęczenie, ale więcej nic więc może faktycznie panikowałam niepotrzebnie, a dopadł mnie zwykły zbieg okoliczności moich objawów

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka

Z nikim nie rozmawiam na temat tego co się ze mną dzieje dopóki nie dostanę jakiejkolwiek diagnozy. Nie chcę niepotrzebnie ich martwić skoro sama jeszcze niewiele wiem.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
To bardzo ok z twojej strony ze nie chcesz nikogo martiwc
O ile jestes mocna psychicznie i dajesz sobie z tym rade
Jak nie wygadaj sie komus zebys nie popadla w depreche czy nerwice
Odpowiedz
#14
Wie tylko mąż, a jak będę po wizycie u lekarza to będę wiedziała co dalej, póki co jestem zestresowana samym oczekiwaniem na to, że coś wreszcie się wyjaśni.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
Już wiem, już wiem. Byłam wczoraj u neurologa. To nie SM, ale CIS. Tak bardzo się cieszę.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Dobra wiadomość, co neurolog w związku z tym zaleca?
Odpowiedz
#17
Jeśli nic się nie będzie działo poważnego to mam za rok zrobić kontrolny rezonans magnetyczny

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
No i spoko! Oby nie dzialo
Odpowiedz
#19
Póki co jest dobrze i tego się trzymam

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości