Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdopodobnie nowy
#11
Byłem już u drugiego neurologa, wcześniej u J Mazura i odziwo nie zobaczył patologicznych odruchów Szedłem do niego z myślą że obeznany jest z Sm. Wszystko za szybko postępuje chyba że to ta najgorsza postać
Odpowiedz
#12
To wtedy też by zobaczył odruchy. Czasem nam się wydaje że coś jest nie tak, ale w badaniu tego nie widać, może to być tylko takie nasze wrażenie że coś jest nie tak z odruchami. Mrowień w badaniu nie widać, to tylko nasze uczucie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Jeszcze morfologia wyszła nie ciekawie, załamka totalna. Na początku jak czytałem historie to myślałem o tej rzutowej i myślę sobie jakoś to będzie a teraz to tylko psychotropy brać
Odpowiedz
#14
Morfologię to np. ja nawet w trakcie rzutu miałam książkową. Może masz jakieś niedobory w organizmie i stąd te objawy, poziom wit b badałeś? A jak bardzo Cię to stresuje to pomoc psychologa lub psychiatry jest wskazana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
(19-11-2019, 21:56)Tomas 85 napisał(a): Jeszcze morfologia wyszła nie ciekawie, załamka totalna. Na początku jak czytałem historie to myślałem o tej rzutowej i myślę sobie jakoś to będzie a teraz to tylko psychotropy brać

A co w tej morfologii jest nieciekawego?
Moim zdaniem powinieneś w pierwszej kolejności zgłosić się do specjalisty zajmującego się chorobami tropikalnymi, niestety takich jest jak na lekarstwo.
Odpowiedz
#16
Sory coś usunąłem ale jeszcze tu nic nie ogarniam. Już po rezonansie na opis 3 dni muszę czekać jutro mam wizytę u dr Mazura z samej płytki coś wyczyta
Odpowiedz
#17
Po dzisiejszej wizycie u Dr Mazura wiem że nic nie wiem. Przygotowany w płytke przekonany że coś znajdzie a tam nic nie ma ani w głowie ani w odcinku szyjnym przynajmniej narazie ale muszę czekać na opis do poniedziałku
Odpowiedz
#18
Poszukaj tego lekarza od chorób tropikalnych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
(21-11-2019, 19:43)Tomas 85 napisał(a): Po dzisiejszej wizycie u Dr Mazura wiem że nic nie wiem. Przygotowany w płytke przekonany że coś znajdzie a tam nic nie ma ani w głowie ani w odcinku szyjnym przynajmniej narazie ale muszę czekać na opis do poniedziałku

Brak zmian demielinizacyjnych raczej wyklucza SM
Odpowiedz
#20
Bez zmian to by musiało być naprawdę wcześnie. Ja tak miałam po dwóch miesiącach, radiolog i neurolog odczytali zmiany jako niedokrwienne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości