Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemnicza choroba
#1
Witam Wszystkich ,moje objawy choroby zaczeły się prawie rok temu od zaburzeń widzenia w jednym oku ,nasilały się przy pochyleniu ,pod wpływem ciepła typu słońce,kąpiel,gotowanie .Mam ubytek w polu widzenia gdy zasłaniam prawę oko to w lewym obraz mam zamazany, kiedyś jak szedłem to leciała motolotnia zasłoniłem prawę oko to motolotnia zniknęła widziałem tylko niebo. Wchodząc do marketu gdzie jest sztuczne oświetlenie również zaburzenie się nasila .Na początku choroby miałem silne pieczenie uda które ustapiło po dwóch tygodniach i bóle nóg ,łydki,kostki które również ustąpiły .W glowie mam uczucie jakby mi czaszkę rozpierało z przodu i mózg mi się gotował,przy zaburzeniu widzenia czuje osłabienie . Doszły szumy uszne które utrzymują się od 4 miesięcy. Okulista nie stwierdził żadnych zmian wykonał dno oka ,badania krwi, kał,bolerioza ,morfologia ,tarczyca,cholesterol, cukier wszystko w normie .Po drodze był laryngolog, mmg miastemia,przeswietlenie kręgosłupa, usg tętnic. Byłem na RM i wykazało malformacje naczyniowa 4mm ,później Angio TK które potwierdziło malformacje i tu zaczynają się schody byłem u dwóch neurochirurgów którzy stwierdzili że taki naczyniak nie daje objawów które mam, dla potwierdzenia poszedłem do radiologa żeby zobaczył płyty z TK i RM i również powiedział że to wada wrodzona która nie daje objawów które mnie męczą od roku .Dziękuję za wszystkie odpowiedzi może ktoś miał podobnie 
Odpowiedz
#2
Cześć, my nie diagnozujemy, idź do neurologa, dobrego, ale skoro w MRI nie ma zmia demielinizacyjnych to nie sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Witaj u mnie jest bardzo podobnie tylko więcej objawów sm wg czterech neurologów odrzucone, szukam dalej. Zrób krew: magnez potas wit d wapń i parathormon. u mnie wit d poniżej normy i ciągle utrzymuje się wapń nad kreską delikatnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości