Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinia lekarza do ubezpieczenia
#11
Leca w kulki
Odpowiedz
#12
(12-11-2019, 14:20)Kari napisał(a):
(12-11-2019, 14:16)hela napisał(a): W najdroższym pakiecie jest sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam PZU w którym MS jest zaliczone do ciężkich chorób. Do ubezpieczenia przystąpiłam 1 lipca, diagnozę postawili mi w połowie września i nie chcą też wypłacić bo się wcześniej diagnozowałam, tylko że w żadnym wypisie nie ma nawet pół słówka o MS. Chyba pójdę do prawnika czy są jakieś szanse na wygraną


To po co się przyznawałaś że się diagnozowalas wcześniej. W sądzie oczywiście że są szanse.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(12-11-2019, 14:53)hela napisał(a):
(12-11-2019, 14:20)Kari napisał(a):
(12-11-2019, 14:16)hela napisał(a): W najdroższym pakiecie jest sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam PZU w którym MS jest zaliczone do ciężkich chorób. Do ubezpieczenia przystąpiłam 1 lipca, diagnozę postawili mi w połowie września i nie chcą też wypłacić bo się wcześniej diagnozowałam, tylko że w żadnym wypisie nie ma nawet pół słówka o MS. Chyba pójdę do prawnika czy są jakieś szanse na wygraną


To po co się przyznawałaś że się diagnozowalas wcześniej. W sądzie oczywiście że są szanse.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przyznawać się nie przyznawałam, chyba sprawdzali moja dokumentację medyczną. Pierwszy raz trafiłam do szpitala w marcu i tak miałam napisane na uzasadnieniu, że przynajmniej od marca się diagnozuje. A dla nich wysłałam tylko wypis z diagnozą.
Odpowiedz
#14
Jest takie coś jak okres kadencji. Zazwyczaj 6 miesięcy od przystąpienia. Ja mam ubezpieczenie z PZU od 2016 roku. W 2018 postawiono mi diagnozę. W kwietniu dostałam od PZU odszkodowanie. Odnośnie interferonu - tylko wlewy a nie zastrzyki ( np przy wirusowym zapaleniu wątroby).
Odpowiedz
#15
(15-11-2019, 22:52)Natasza napisał(a): Jest takie coś jak okres kadencji. Zazwyczaj 6 miesięcy od przystąpienia. Ja mam ubezpieczenie z PZU od 2016 roku. W 2018 postawiono mi diagnozę. W kwietniu dostałam od PZU odszkodowanie. Odnośnie interferonu - tylko wlewy a nie zastrzyki ( np przy wirusowym zapaleniu wątroby).

Nie kadencji, tylko karencji.  Oczko


A z ciekawostek, to mam polisę od wielu lat, ale tam, żeby uznać SM za ciężką chorobę, trzeba mieć 2 udokumentowane pobyty w szpitalu (rzutowe) i najlepiej jeździć na wózku Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
(21-11-2019, 11:04)e-smka napisał(a): Jestem w PZU od wielu wielu lat i też nie dostałam odszkodowania, bo nie miałam SM w ciężkich chorobach...
Jak miałam operacje mięśniaków tez nie dostałam, bo też nie było tego w ich spisie chorób...
A inni mieli jakieś małe wypadki czy zabiegi i dostawali po kilka tysi...
To niesprawiedliwe...
Musze sprawdzić co jest w tych listach chorób i na to własnie zachorować!Ściana

Taki zapis Oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości