Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rehabilitacja Trojmiasto
#1
Witam serdecznie z góry przepraszam jak pomyliłem działy ale poszukuję godnego polecenia rehabilitanta  neuro na terenie Trójmiasta. Miałem jednego w Gdyni Pana Tomasza U. Ale zwolnił się[Obrazek: sad.gif]obecnie szukam ale bez skutków kogoś godnego. Wspomnę że choruje na SM jestem w programie mam rzut w postaci sztywności mięśni nóg i częściowego braku czucia w nogach i dłoniach. Jeżeli ma ktoś godnego i poleconego rehabilitanta to chętnie z niego skorzystam. Za informację dziękuję bardzo
Odpowiedz
#2
(24-02-2020, 18:07)Luq89 napisał(a): Witam serdecznie z góry przepraszam jak pomyliłem działy ale poszukuję godnego polecenia rehabilitanta  neuro na terenie Trójmiasta. Miałem jednego w Gdyni Pana Tomasza U. Ale zwolnił się[Obrazek: sad.gif]obecnie szukam ale bez skutków kogoś godnego. Wspomnę że choruje na SM jestem w programie mam rzut w postaci sztywności mięśni nóg i częściowego braku czucia w nogach i dłoniach. Jeżeli ma ktoś godnego i poleconego rehabilitanta to chętnie z niego skorzystam. Za informację dziękuję bardzo

Hej. Przeszłam wiele rehabilitacji w Trójmieście. Mam wrażenie że rehabilitanci nie maja pomysłu na nasza chorobę. Ćwiczenia albo zbyt mocno obciążające (np. Robienie deski ?) albo cały czas to samo. Ze swojej strony polecam jednak zakład rehabilitacji przy Monciaku (Sanatorium). Wywiad, indywidualne podejście. Mi pomogła również kriokomora (tu potrzebna konsultacja z lekarzem).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości