Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocrevus
#21
Eh, jednak jest trochę zachodu z formalnościami (szpital załatwia refundację, itp) i muszę zaczekać. Byłem w szpitalu na rezonansie i innych badaniach, teraz czekam na informację kiedy pierwszy wlew. Powinien być w grudniu, jeśli dobrze by poszło to może nawet oba. Lekarz powiedział, że na pierwszy będę musiał się położyć na noc do szpitala, a na drugi tylko przyjdę rano i wyjdę po kilku godzinach. Tak więc mam przerwę w leczeniu, ostatnią Tecfiderę wziąłem dwa tygodnie temu.
Odpowiedz
#22
Jestem już po połowie pierwszej dawki, za dwa tygodnie druga połowa. Zero reakcji na wlew, jedynie senność od klemastyny, ale dzięki temu można przespać całą kroplówkę więc się nie dłuży.
Odpowiedz
#23
Fajnie że tak dobrze reagujesz, a następne dni jak? Bez skutków ubocznych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
(30-11-2019, 18:04)kamil napisał(a): Eh, jednak jest trochę zachodu z formalnościami (szpital załatwia refundację, itp) i muszę zaczekać. Byłem w szpitalu na rezonansie i innych badaniach, teraz czekam na informację kiedy pierwszy wlew. Powinien być w grudniu, jeśli dobrze by poszło to może nawet oba. Lekarz powiedział, że na pierwszy będę musiał się położyć na noc do szpitala, a na drugi tylko przyjdę rano i wyjdę po kilku godzinach. Tak więc mam przerwę w leczeniu, ostatnią Tecfiderę wziąłem dwa tygodnie temu.
Hej i jak podali ci już Ocrevusa? Ja czekam na wiadomość ze szpitala. Podobno w styczniu gdzieś.
Odpowiedz
#25
(22-12-2019, 18:28)Mic_4 napisał(a):
(30-11-2019, 18:04)kamil napisał(a): Eh, jednak jest trochę zachodu z formalnościami (szpital załatwia refundację, itp) i muszę zaczekać. Byłem w szpitalu na rezonansie i innych badaniach, teraz czekam na informację kiedy pierwszy wlew. Powinien być w grudniu, jeśli dobrze by poszło to może nawet oba. Lekarz powiedział, że na pierwszy będę musiał się położyć na noc do szpitala, a na drugi tylko przyjdę rano i wyjdę po kilku godzinach. Tak więc mam przerwę w leczeniu, ostatnią Tecfiderę wziąłem dwa tygodnie temu.
Hej i jak podali ci już Ocrevusa? Ja czekam na wiadomość ze szpitala. Podobno w styczniu gdzieś.


Przecież dwa posty wyżej Kamil napisał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
No nie do końca, substancja czynna jest inna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
(29-12-2019, 13:53)milosz.budny napisał(a): Poczytalem troche po forach i podobno ocreveus to nic innego jak retuximab . Tez prawdopodobnie mam go wziac

Ocrevus subst czynna to okrelizumab czyli bialko monoklonalne
Retuximab sub czynna to Rytuksymab chimeryczne przeciwcialo monoklonalne ludzko-mysie

Dwa inne substancje czynne/aktywne
Czym to sie rozni nie wyjasnie bo pojecia dla mnie to czysta abstrakcja
 Sa w necie ulotki lekow mozna poczytac co dokladnie producenci pisza
Odpowiedz
#28
Wczoraj druga połowa pierwszej dawki, również bez skutków ubocznych. Teraz przez miesiąc leki przeciwwirusowy i przeciwgrzybiczy, po miesiącu badania krwi i po 3 miesiącach badania krwi + wizyta w poradni.
Odpowiedz
#29
I oby tak dalejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#30
(03-01-2020, 22:43)kamil napisał(a): Wczoraj druga połowa pierwszej dawki, również bez skutków ubocznych. Teraz przez miesiąc leki przeciwwirusowy i przeciwgrzybiczy, po miesiącu badania krwi i po 3 miesiącach badania krwi + wizyta w poradni.

Kamil, po co masz ten lek przeciwwirusowy i przeciwgrzybiczy przez miesiąc? coś się dzieje czy to standardowa procedura w polskim programie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości