Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#71
(Wczoraj, 17:41)Orchidea napisał(a):
(Wczoraj, 17:12)Anka napisał(a):
(Wczoraj, 16:40)Orchidea napisał(a): Ty jesteś zdaje się bardzo pesymistyczną osobą.Ja z kolei nie wierzę w biegunkę po miesiącu od leku.Jesli sk uboczny to od razu wychodzi.Nie tabsy tylko płyn.Jesli coś Ci nie pasuje to nie musisz w moim wątku pisać.

Jestem realistka i akurat na temat wypadania wlosow sporo wiem
Biegunke po Tec to sie ma od razu
Nie pisalam ze po mcu!
Czytaj ze zrozumieniem
Ty czytaj ze zrozumieniem.Nie tyczyło się ciebie o biegunce.Same expertki na forum haaaa.


No napewno jak ktoś bierze tec ponad dwa lata to ma większe doświadczenie niż ktoś kto bierze ją dwa tygodnie.
W związku z tym większe ekspertki od Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości