Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#31
Pora roku tez robi swoje
Odpowiedz
#32
(04-11-2019, 20:24)Anka napisał(a): Ja nie zauwazylam zeby mi wlosy wypadaly po Tec
Nie wiem czemu na was tak trafilo

Ja rowniez nie zauwazylam u siebie takiego problemuUśmiech
Odpowiedz
#33
U mnie włosy na początku Tecfidery wypadały dosłownie garściami przez kilka miesięcy. W końcu przestały, odrosły, zagęściły się do pierwotnej wersji Oczko Trochę pomógł Trychoxin, trochę wcierka z kozieradki.
Odpowiedz
#34
Rany , biorę tecti jest ok.Szczegolnie cieszę się, że biegunek , bóli nie ma.Wlosy połykam tab, posmaruje alpicortem i pewno będzie ok. Męczy mnie to ,że zanim zaczęłam lek brałam antybiotyk.Skonczylam i tecfi od razu.Teraz jutro kończę dawkę startową a dziś st podgorączkowy ból gardła.Miod z cytryną i imbirem zrobię.Czy coś naturalnego jeszcze znacie?Bez czosnku tylko.
Odpowiedz
#35
To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa, nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.
Odpowiedz
#36
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Mi nie o włosy chodzi.Z tym sobie poradzę.O infekcję pytałam. Uśmiech
Odpowiedz
#37
(07-11-2019, 12:04)Orchidea napisał(a): Rany , biorę tecti jest ok.Szczegolnie cieszę się, że biegunek , bóli nie ma.Wlosy połykam tab, posmaruje alpicortem i pewno będzie ok. Męczy mnie to ,że zanim zaczęłam lek brałam antybiotyk.Skonczylam i tecfi od razu.Teraz jutro kończę dawkę startową a dziś st podgorączkowy ból gardła.Miod z cytryną i imbirem zrobię.Czy coś naturalnego jeszcze znacie?Bez czosnku tylko.

ja na ból gardła robię inhalacje z majeranku, to mi bardzo pomaga.
gorączki nie miewam, ale może pyralginę weź. ostatnio mi polecili w aptece na ból
Odpowiedz
#38
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Tydz badz dwa zalezy jak sie pacjent czuje
Ja mialam dwa tyg startowe opakowanie
Odpowiedz
#39
(07-11-2019, 14:27)Anka napisał(a):
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Tydz badz dwa zalezy jak sie pacjent czuje
Ja mialam dwa tyg startowe opakowanie
Moja dr od razu mi powiedziała tylko tydzień.Potem już normalnie.Tu z nią nie ma dyskusji.To samo tyczy się limfocytów 0,7 i inny lek.
Odpowiedz
#40
0,7 to ja mam od dobrego roku, ostatnio 0,67, nikt nic nie mówi o zmianie leku, widać mają więcej doświadczenia i się nie boją. Ja też nie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości