Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera odebranie
#31
(24-10-2019, 15:58)Kiki_ napisał(a): Właśnie została mi odebrana tec, bo jestem poniżej "progu". Przerwa max 1 miesiąc. Jak się nie poprawi wylatuję z programu. Gdzie zweryfikować te informacje? Ptsr, NFZ???

Jak to z programu?
Jesli masz zle wyniki po Tec to powinnie zmienic lek a nie wywalic cie z programu
Ponizej progu? Tzn? Limfocyty?
Odpowiedz
#32
(24-10-2019, 16:24)Kiki_ napisał(a): Leukocyty poniżej 3 tys podobno dyskwalifikują z leczenia każdym lekiem. Jak wylecę z programu, to ponowna kwalifikacja po rzucie lub aktywnym MRI Smutny

Pierwsze slysze
Dzwon do PTSR
Dziwne
Ja jak patrze teraz na moje wyniki badan limfocyty mam podane w przedziale 1,1-3,7 taka norme ma moje laboratorium

[img]blob:http://www.stwardnienierozsiane.info/e8f479ce-285a-4f7c-85f7-337f6cfb5f61[/img]
Odpowiedz
#33
Najlepiej sprawdzić w kryteriach wyłączenia z programu lekowego - nie przypominam sobie takich zapisów nigdzie, żeby na tej podstawie można było kogoś wykluczyć. Dziwne i niepokojące.
Odpowiedz
#34
Mi dr powiedziała że jeśli limfocyty spadną do 0,7 to zmienia mi lek.
Odpowiedz
#35
Ja mam 0,6 o zmianie leku nikt się nawet nie zająkną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#36
(03-11-2019, 11:29)Orchidea napisał(a): Mi dr powiedziała że jeśli limfocyty spadną do 0,7 to zmienia mi lek.
Dziwi mnie to ze kazdy lekarz podaje inne minimum
Powtorze sie
Mialam raz 0,36 j neuro mowil ze jest ok
Wzroslo w mc do 0,46 a tak to mam mniej wiecej od 0,4-0,5 limfo zawsze
I neuro mi mowil ze mam siebnie martwic nie porownywac sie z innymi pacjentami i on da znac kiedy bedzie problem z limfo
Odpowiedz
#37
No właśnie co lekarz to inna opinia.
Odpowiedz
#38
Masakra wszędzie inaczej
Odpowiedz
#39
Dopuszcza się zmianę na inny lek w tej samej linii.Chyba,że stan się pogorszył do 4,5;pkt.Mam nadzieję że dobrze zapamiętałam.

Tak się zastanawiam ile macie pkt.Ja podczas rzutu 3 przy wypisie 2.
Odpowiedz
#40
Ja na ostatnim badaniu 1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości