Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trójmiasto i Wrocław - poszukujemy wolontariuszy
#1
Informacja 
W związku z kilkoma nowymi projektami Fundacji - poszukujemy dodatkowych wolontariuszy. Szczególnie zależy nam na osobach z Trójmiasta i Wrocławia. Jeśli ktoś z Was chciałby włączyć się w nasze działania, piszcie proszę do mnie na priv.
Odpowiedz
#2
I znów za daleko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
A coś więcej? W sensie info? Uśmiech
Odpowiedz
#4
(06-10-2019, 13:07)hela napisał(a): I znów za daleko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hela, jeśli uda nam się zachować takie tempo rozwoju (a czemu miałoby się nie udać? Oczko ), to i w Małopolsce się pojawimy. Uśmiech

(06-10-2019, 14:46)speculum napisał(a): A coś więcej? W sensie info? Uśmiech


Speculum, z takich najważniejszych działań na najbliższe dni i tygodnie - przygotowujemy dwie duże konferencje (a w zasadzie - dużą i bardzo dużą), dwie lokalne akcje informacyjne i konkurs dla dzieci (Wrocław). Do tego w piątek rusza ogólnopolski zdjęciowy projekt internetowy (będziemy tworzyć wielką pocztówkę). Szczegóły najlepiej jednak omówić prywatnie, bo nie sposób tu wszystkiego dokładnie opisać. Dodam, że nawet jednorazowa pomoc przy konkretnych działaniach będzie dla nas bardzo ważna Uśmiech.
Odpowiedz
#5
Tak życzymy żeby się projekt rozrastalOczko ja z centrum
Odpowiedz
#6
(06-10-2019, 20:26)Monika napisał(a):
(06-10-2019, 13:07)hela napisał(a): I znów za daleko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hela, jeśli uda nam się zachować takie tempo rozwoju (a czemu miałoby się nie udać? Oczko ), to i w Małopolsce się pojawimy. Uśmiech

(06-10-2019, 14:46)speculum napisał(a): A coś więcej? W sensie info? Uśmiech


Speculum, z takich najważniejszych działań na najbliższe dni i tygodnie - przygotowujemy dwie duże konferencje (a w zasadzie - dużą i bardzo dużą), dwie lokalne akcje informacyjne i konkurs dla dzieci (Wrocław). Do tego w piątek rusza ogólnopolski zdjęciowy projekt internetowy (będziemy tworzyć wielką pocztówkę). Szczegóły najlepiej jednak omówić prywatnie, bo nie sposób tu wszystkiego dokładnie opisać. Dodam, że nawet jednorazowa pomoc przy konkretnych działaniach będzie dla nas bardzo ważna Uśmiech.
Napisałam priv Uśmiech
Odpowiedz
#7
speculum, dziękuję. Uśmiech
Dziękuję też za wszystkie inne wiadomości. W ostatnich dniach trwały gorączkowe przygotowania do "Minuty dla SM", dlatego nie zdążyłam odpisać. Jutro odpowiem na prywatne wiadomości. Bardzo przepraszam za opóźnienie.

PS A jeśli ktoś jest dziś w Gdańsku, to zapraszamy do Galerii Bałtyckiej przybić piątkę przy stoisku Fundacji. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości