Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry!
#21
(06-09-2019, 13:54)goska71 napisał(a): Witam Wszystkich ,mam na imie Goska ,mam 48 lat i od 2 miesiecy zdiagnozowane sm .
Dziwne ,bo to choroba mlodych ludzi , tak mi powiedziala neurlog.
Mam zaczac leczenie  tecfiderą juz kupilam , czekam tylko na pielegniarke przy ktorej mam wziasc pierwsza tabletke .
Pozdrawiam wszystkich

Kupilas? Tec jest refundowana
Odpowiedz
#22
Anka, tak mi przyszło do głowy, że może Gosia nie mieszka w Polsce i rzeczywiście: miejscowość Izegem, wygooglowałam, że Belgia. W Niemczech też się płaci, niewiele,  bo 10 € za każdą receptę, ale jednak lek trzeba kupić
Odpowiedz
#23
Witam  Uśmiech
Ja mieszkam  w Belgii, tu jest dosc dobra opieka dla ludzi z nasza choroba. 
Za 14tab. zalacilam w aptece niecale 12euro,wiiec to prawie nic ,drozsze byly leki na oslone zoladka i na ten jak Wy to ladnie na forum nazywacie flesh .
Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
A jaki lek dostałaś na flasha?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Hela , na flasha wypisala mi takie musujace tabletki -Sedergine .
Odpowiedz
#26
Z opisu aspiryna i kwas askorbinowy, a masz brać przed tec czy dopiero kiedy flash wystąpi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kwas askorbinowy w sensie rutinoscorbin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
mi neuro mowil ze aspiryne moze a brac ale przed tabletka Tecfidery
I zeby brac jak mam nawrot flashy ale nie wolno brac codziennie
Ja bralam aspiryne przy 1 tabletce Tecfidery i szybko mi pierwszy flash minal
Odpowiedz
#28
(04-09-2019, 11:02)speculum napisał(a): Hahah super porównanie, witaj na forum Uśmiech
Opowiedz swoją historię, od czego się zaczęło?

Duży uśmiech
Odpowiedz
#29
(07-09-2019, 08:22)goska71 napisał(a): Witam  Uśmiech
Ja mieszkam  w Belgii, tu jest dosc dobra opieka dla ludzi z nasza choroba. 
Za 14tab. zalacilam w aptece niecale 12euro,wiiec to prawie nic ,drozsze byly leki na oslone zoladka i na ten jak Wy to ladnie na forum nazywacie flesh .
Pozdrawiam

Hej my tez w belgi ...z Brakel
Odpowiedz
#30
Witam wszysztkich cieplutkoUśmiech
Wrocilam na forum, ciezko mi bylo sobie wszystko pukladac i przyzwyczaic sie do zycia z choroba, teraz wiem , ze to nie wyrok smierci.
Sm zdjagnozowane pod koniec lipca,( dzien przed wyjazdem na wakacje),potem szpital, punkcja i od wrzesnia zaczelam brac tecfidere
Skrajna rozpacz, i pytanie samej siebie dlaczego ja? Teraz pomalu zaczynam zyc od nowa , wzielam sie ostro za rehabilitacje ,
przeszlam na diete dr.Wahls i zobaczymy co bedzie dalej Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości