Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jest się czym martwić?
Podpytam jeszcze was bo jesteście bardziej obeznani. Problem odnosnie wzroku 5 lat temu do pracy robiłam badania i wzrok miałam idealny. W marcu tego roku wykonywała ponowne badania okulistyka stwierdziła na jednym oku wadę wzroku - 0,5 drugie ok. Nie kupiłam okularów bo widziałam ok. Kilka dni temu byłam na badaniu wzroku i stwierdzono wadę wzroku na jednym - 0,5 a na drugim już - 1. Czy to pogłębienie się wady wzroku może mieć jakąś przyczynę neurologiczna.Pytalam kobiety która ten wzrok mi badala i powiedziałam jej poprzednim badaniu więc stwierdziła że często różne choroby powodują tak szybkie pogorszenie się wzroku. Faktycznie wieczorem widzę nie ostro i mam taki błyski przed oczami a dokładnie jak coś robię to mi się wydaje że jakiś cień mi przeleciał przed oczami nie konsultwoalam z lekarzem bo trochę dla siebie brzmie jak wariatka z tymi cieniami przed oczami.
Odpowiedz
Hejka. Wiesz, ja tez mam czasem takie blyski przed oczami i trz czesto wydaje mi si.e że jakis cien przelecial mi przed oczami, tak jakby kątem oka to widze. Nie mam wady wzoku. Jeszcze nie Oczko pozdrawiam
Odpowiedz
No wlansie mam to samo Smutny do tego jeszcze ta pogłębiają a się wada nie wiem czy po prostu popsuł mi się wzrok czy przypisać to do innych objawów
Odpowiedz
Idź do dobrego okulisty poprostu, jeżeli brałaś sterydy to one też mają wpływ na wzrok. Mi dopiero taki okulista starszej daty, z dużym doświadczeniem powiedział że mam zaćmę posterydową. Nic mi nie błyska, cieni też nie widzę dla ścisłości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Nie brałam sterydów. nigdy też nie miałam problemów ze wzrokiem zaczęły się dopiero właśnie na wiosnę ale u okulisty trzeba się będzie chyba przebadac dokładniej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości