Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem zielona.
#11
Hej witaj na forum. Popytaj w innych szpitalach. Ja lek dostałam szybko, ale w innym szpitalu niż zostałam wpisana na listę. Tam musiałabym czekać ponad rok.
Odpowiedz
#12
Hej Wam, udalo sie! Powiedziałabym, ze jestem prawie szczęśliwa, gdyby glowy mi niebrozsadzalo po pukncji.
Zadzwonilam najpierw do szpitala do Grodziska Maz, bo jestem stąd i sie udalo. 28.08 mam dostac lek.
Dziekuje Wam dobrw duszyczki
Odpowiedz
#13
SuperUśmiech kto pyta nie błądziUśmiech wiesz jaki lek dostaniesz?
Odpowiedz
#14
(31-07-2019, 11:23)nadziejka napisał(a): Hej Wam, udalo sie! Powiedziałabym, ze jestem prawie szczęśliwa, gdyby glowy mi niebrozsadzalo po pukncji.
Zadzwonilam najpierw do szpitala do Grodziska Maz, bo jestem stąd i sie udalo. 28.08 mam dostac lek.
Dziekuje Wam dobrw duszyczki

Przytulanie
Odpowiedz
#15
(31-07-2019, 12:10)hela napisał(a): SuperUśmiech  kto pyta nie błądziUśmiech  wiesz jaki lek dostaniesz?

Tecfidera
Odpowiedz
#16
(31-07-2019, 13:37)nadziejka napisał(a):
(31-07-2019, 12:10)hela napisał(a): SuperUśmiech  kto pyta nie błądziUśmiech  wiesz jaki lek dostaniesz?

Tecfidera

Sporo osób bierze Tecfidere.
Ja miałam zmieniony lek na Tec ponad rok temu i jestem zadowolona.
Mamy tu obszerny watek odnosnie tego leku
Odpowiedz
#17
(31-07-2019, 13:39)Anka napisał(a):
(31-07-2019, 13:37)nadziejka napisał(a):
(31-07-2019, 12:10)hela napisał(a): SuperUśmiech  kto pyta nie błądziUśmiech  wiesz jaki lek dostaniesz?

Tecfidera

Sporo osób bierze Tecfidere.
Ja miałam zmieniony lek na Tec ponad rok temu i jestem zadowolona.
Mamy tu obszerny watek odnosnie tego leku

Musze poczytać. Mialam takie ambitne plany, poukladania sobie wszystkiego w glowie, po powrocie ze szpitala.... a tu klops
Nie jestem w stanie funkcjonować po punkcji. 
Jak Wy sobie z tym poradziliscie?
Odpowiedz
#18
(31-07-2019, 13:42)nadziejka napisał(a):
(31-07-2019, 13:39)Anka napisał(a):
(31-07-2019, 13:37)nadziejka napisał(a):
(31-07-2019, 12:10)hela napisał(a): SuperUśmiech  kto pyta nie błądziUśmiech  wiesz jaki lek dostaniesz?

Tecfidera

Sporo osób bierze Tecfidere.
Ja miałam zmieniony lek na Tec ponad rok temu i jestem zadowolona.
Mamy tu obszerny watek odnosnie tego leku

Musze poczytać. Mialam takie ambitne plany, poukladania sobie wszystkiego w glowie, po powrocie ze szpitala.... a tu klops
Nie jestem w stanie funkcjonować po punkcji. 
Jak Wy sobie z tym poradziliscie?

Musisz odpoczywac, minie: ja dlugo dochodzilam po szpitalu. 2 mri, punkcja, diagnoza. Ledwo wyszlam ze szpitala, krecilo mi sie w głowie, bolala glowa i nadwrazliwowc na swiatlo.
Musialam odpoczac ale nie ulatwialo mi to ze ciagle wylam i sie martwilam.
Myslalalm ze juz dostalam po dupie od zycia a tu jeszcze sm.
Bedzie lepiej, kiedy? Sama zobaczysz bo nie wiadomo jak przejdzie przez to twoj organizm.

Bedzie dobrze,
Odpowiedz
#19
Też mam tec, jest ok, poczytaj ten wątek, masa przydatnych informacjiUśmiech
Odpowiedz
#20
(31-07-2019, 13:37)nadziejka napisał(a):
(31-07-2019, 12:10)hela napisał(a): SuperUśmiech  kto pyta nie błądziUśmiech  wiesz jaki lek dostaniesz?

Tecfidera

Ja też na Tec już 15 miesięcy, bardzo jestem zadowolona, odzyskałam siły i sprawność. Oczywiście na początku potrzeba było dużo dużo cierpliwości, bo organizm odmawiał współpracy, szczególnie po wyjściu ze szpitala po rzucie i z diagnozą nic nie było łatwe. Życzę dużo wytrwałości Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości