Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból kręgosłupa
Mam za sobą intensywne dni. Jestem b.zmęczona, od świtu do zmierzchu Smutny to jest typowe dla sm, ale towarzyszy temu ból kręgosłupa. Silny, promieniujący. Obecnie głównie w okolicach kości ogonowej. Są momenty, że promieniuje na moją słabszą (po rzucie) nogę i obawiam się, że za chwilę zacznę utykać. Moje pytanie brzmi, czy to od choroby i jak się utrzyma mam jechać do neurologa? Czy może to np. dyskopatia i lepiej udać się do ortopedy. Mieliście tak kiedyś?
Odpowiedz
Mnie czasem bolą okolice krzyży, kwestia rozciągnięcia mięśni i przechodzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(22-07-2019, 18:29)Kiki_ napisał(a): Mam za sobą intensywne dni. Jestem b.zmęczona, od świtu do zmierzchu Smutny to jest typowe dla sm, ale towarzyszy temu ból kręgosłupa. Silny, promieniujący. Obecnie głównie w okolicach kości ogonowej. Są momenty, że promieniuje na moją słabszą (po rzucie) nogę i obawiam się, że za chwilę zacznę utykać. Moje pytanie brzmi, czy to od choroby i jak się utrzyma mam jechać do neurologa? Czy może to np. dyskopatia i lepiej udać się do ortopedy. Mieliście tak kiedyś?

Cześć.Poznałam dziewczynę jak siedziałam w kolejce do lekarza.Objawy miała coś podobne do Twoich.Miała badania jak przy sm i mówiła postawiono jej diagnozę po kilu latach sm ale lekarze bagatelizowali jej ból kręgosłupa.Jak była na urlopie złapał ją ból w okolicach kości ogonowej i trafiła do obcego szpitala tam powiedzieli ,że ma zapalenie rdzenia kręgowego i zniszczoną bardzo tam  melinę .żałowała ,że wcześniej nie trafiła do tego lekarza .Jakoś nazwano tą chorobę ale nie pamiętam dokładnie.Może masz coś podobnego.
Odpowiedz
(22-07-2019, 18:29)Kiki_ napisał(a): Mam za sobą intensywne dni. Jestem b.zmęczona, od świtu do zmierzchu Smutny to jest typowe dla sm, ale towarzyszy temu ból kręgosłupa. Silny, promieniujący. Obecnie głównie w okolicach kości ogonowej. Są momenty, że promieniuje na moją słabszą (po rzucie) nogę i obawiam się, że za chwilę zacznę utykać. Moje pytanie brzmi, czy to od choroby i jak się utrzyma mam jechać do neurologa? Czy może to np. dyskopatia i lepiej udać się do ortopedy. Mieliście tak kiedyśna kiedy
Na kiedy masz wizyte u neuro wyznaczona?
Wydaje mi sie ze to nie od sm
Odpowiedz
(22-07-2019, 18:56)Anka napisał(a):
(22-07-2019, 18:29)Kiki_ napisał(a): Mam za sobą intensywne dni. Jestem b.zmęczona, od świtu do zmierzchu Smutny to jest typowe dla sm, ale towarzyszy temu ból kręgosłupa. Silny, promieniujący. Obecnie głównie w okolicach kości ogonowej. Są momenty, że promieniuje na moją słabszą (po rzucie) nogę i obawiam się, że za chwilę zacznę utykać. Moje pytanie brzmi, czy to od choroby i jak się utrzyma mam jechać do neurologa? Czy może to np. dyskopatia i lepiej udać się do ortopedy. Mieliście tak kiedyśna kiedy
Na kiedy masz wizyte u neuro wyznaczona?
Wydaje mi sie ze to nie od sm
Na drugą połowę września. Poczekam jeszcze moze kilka dni i jak nie przejdzie, to podjadę do szpitala na ostukanie.
Odpowiedz
Zawsze lepiej spytac. Ale licze ze szybko minie i nie bedziesz sie musiala fatygowac do szpitala
Odpowiedz
Kiki może warto się dopytać chociaż sama nic nie robię z kręgosłupem a boli cały czas Smutny ja głupia się przyzwyczaiłam ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Obecnie od ok 2 tyg intensywmniej mnie boli kolano w którym jakaś -patia jest ale niezbyt mam czas cokolwiek z tym robić poza braniem tabletek Smutny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości