Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc, dziwne objawy
#41
Skończmy temat boreliozy czy źle postawionej diagnozy.
Moim zdaniem osoby które nie mają sm bądź kogoś bliskiego z tą chorobą powinni mieć usuwane konta.
Jak ktoś chce mieć pewność, że to borelioza a nie sm to niech zakłada konto na forum dla tej choroby i pyta osoby z boreliozą co robić.
Skoro Kamila miałaś źle postawiona diagnozę i to nie sm to po jakiego gwizdka jestes na tym forum?

Skoro osoba z sm mysli „ a moze jednak borelioza” niech szuka info na innych forach.
Jak sie okaze ze zle postawiona diagnoza niech napisze w osobnym watku jak ktos chce wymiencie sie numerami i juz poza forum omawiajcie takie tematy.

Forum to poswiecone jest sm!
Jest tu masa osob ktore sie nie udzielaja a czytaja to co piszemy, nie potrzeba im macic w glowach
Masa ludzi ktorzy psychicznie nie daja rady z tym ze sa chorzy
Dajcie spokoj z ta borelioza ba tym forum
Odpowiedz
#42
(01-08-2019, 11:07)hela napisał(a): Nie dyskredytuje opinii sprzecznych z moimi, tylko te sprzeczne z ogólnie pojętą nauką. Nie udzielam się w każdym wątku, w niektórych tematach nie mam ani wiedzy ani doświadczenia. Nie wiem, śledzisz moje wpisy? Mam followersa???Uśmiech  Dochodzenie do prawdy na własną rękę może sporo kosztować, zarówno pieniędzy jak i zdrowia. Objawy sm i boreliozy mogą być podobne, ale uważam że pisanie " miałam niemalże identyczne i że moja diagnoza była błędna" to wprowadzanie ludzi w błąd po prostu, mieszanie im w głowach bez konkretnego uzasadnienia. Jak już napisała Joanna forum jest dla chorych na sm.

Zapisałam się na forum, bo postawiono mi taką diagnozę. Nie śledzę Twoich wpisów, niestety nie mam tyle czasu, bo pracuję... Ale pewnie gdybym go miała, to jak słusznie zauważyłaś, nie jesteś tu żadnym autorytetem. Nie mniej cieszę się, że mimo choroby masz dużo energii na zgryźliwości ? Rozumiem, że poniekąd udzielanie się na forum i dzielenie swoimi doświadczeniami może być dla niektórych formą terapii, ale też bez przesady. To, że ja nie mam SM nie znaczy, że ktoś nie może go mieć i ja to jak najbardziej rozumiem. Ty zaś sprawiasz wrażenie, że skoro Ty masz Smt, to inni też je mają. Nie dopuszczasz do siebie nawet myśli, że ktoś ma czyste intencje i nie wprowadza w błąd, tylko pokazuje, że lekarze też nie są nieomylni i czasami warto drążyć temat. Zdrówka Ci życzę i nie denerwuj się tyle?
Odpowiedz
#43
Nie denerwuję się, nie ma kim/czym, i zaskoczę Cię nie jesteś jedyną pracującą osobą na tym forum, na którym zresztą nie mając sm nie powinnaś szukać szczęścia. I tak, zakładam że na forum dla chorych na sm, będą osoby chore na sm.
Odpowiedz
#44
Nie dziwię się reakcjom Heli. Niestety borelioza to kultowa wręcz choroba w różnych altmedowych kręgach, chociaż tam funkcjonuje w 99% przypadków jako "bolerioza" Oczko Może to jakaś inna choroba Oczko Tym niemniej boreliozie towarzyszy jakaś nadzwyczajna atmosfera spisku, wciąż tylko słychać o lekarzach, którzy się nie znają i drogich badaniach, które są miarodajne tylko jeśli robi się je prywatnie.

Tymczasem ILADS również jest drogą terapią z pogranicza altmedu. Nic dziwnego, że bardzo lansuje się teorię o myleniu SM z boreliozą, bo diagnoza "borelioza" bardziej niż "SM" daje ułudę wyleczenia, więc pacjenci desperaci chętniej sięgną po drogą terapię. A tymczasem radośnie wypełniamy kiesy wątpliwej maści medyków, którzy proponują drogą i wieloletnią terapię, która nie ma uznania w EBM (wiadomo, spiseg). Biznes się kręci, hajs się zgadza.

A po drugiej stronie barykady - wielkie pieniądze dla lekarzy, którzy prowadzą program lekowy? Śmiech na sali. Roczny ryczałt za pacjenta w programie lekowym i to tylko w przypadku gdy pacjent odbębni 12 wizyt - całe szałowe 1200 złotych. Żyć nie umierać. Już wiadomo za co Ci lekarze latają na te Seszele Oczko Programy lekowe są jedną z najmniej opłacalnych dla szpitala działalności, do których szpitale dokładają.

I nie, nie chcę powiedzieć przez to, że lekarze nigdy się nie mylą. Jasne, pewnie się zdarzyło i nie raz, i nie dwa. Ale to nie powód żeby dać się uwieść "drogim badaniom na własną rękę".
Odpowiedz
#45
(01-08-2019, 14:00)Miriam napisał(a): Nie dziwię się reakcjom Heli. Niestety borelioza to kultowa wręcz choroba w różnych altmedowych kręgach, chociaż tam funkcjonuje w 99% przypadków jako "bolerioza" Oczko Może to jakaś inna choroba Oczko Tym niemniej boreliozie towarzyszy jakaś nadzwyczajna atmosfera spisku, wciąż tylko słychać o lekarzach, którzy się nie znają i drogich badaniach, które są miarodajne tylko jeśli robi się je prywatnie.

Tymczasem ILADS również jest drogą terapią z pogranicza altmedu. Nic dziwnego, że bardzo lansuje się teorię o myleniu SM z boreliozą, bo diagnoza "borelioza" bardziej niż "SM" daje ułudę wyleczenia, więc pacjenci desperaci chętniej sięgną po drogą terapię. A tymczasem radośnie wypełniamy kiesy wątpliwej maści medyków, którzy proponują drogą i wieloletnią terapię, która nie ma uznania w EBM (wiadomo, spiseg). Biznes się kręci, hajs się zgadza.

A po drugiej stronie barykady - wielkie pieniądze dla lekarzy, którzy prowadzą program lekowy? Śmiech na sali. Roczny ryczałt za pacjenta w programie lekowym i to tylko w przypadku gdy pacjent odbębni 12 wizyt - całe szałowe 1200 złotych. Żyć nie umierać. Już wiadomo za co Ci lekarze latają na te Seszele Oczko Programy lekowe są jedną z najmniej opłacalnych dla szpitala działalności, do których szpitale dokładają.

I nie, nie chcę powiedzieć przez to, że lekarze nigdy się nie mylą. Jasne, pewnie się zdarzyło i nie raz, i nie dwa. Ale to nie powód żeby dać się uwieść "drogim badaniom na własną rękę".
Ciesze sie ze ktos inny tez zabral glos w tej kwestii Uśmiech 
Mam wrazenie ze Hela i niedlugo ja po niej bedziemy tymi zlymi za mowienie wprost jak nam sie cos nie podoba.
Joanna zalozyla watek bo miala pare pytan i chciala sie podzielic z nami swoja historia a wyszlo jak zazwczaj wpleciono temat boreliozy, mimo ze to forum o sm i nie raz pisalysmy ze nie jest to miejsce zeby przekonywac ludzi o tym ze warto wydawac kase na badania pod katem boreliozy

Miriam ze swojej strony dzieki za wyrazenie opinii

Joanno wybacz jesli poczulas sie urazona zaistniala sytacja na twoim watku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości