Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóle głowy
#11
Witam, mam pytanie, czy jest powód do obaw. Od kilku godzin bardzo boli mnie głowa, aż zwymiotowałam. Kiedy ostatnio tak bardzo bolała, po kilku godzinach pojawił się paraliż nerwu twarzowego. Czy to znowu może świadczyć o czymś podobnym? Nie mam innych objawów poza drżeniem mięśni nóg i tym okropnym bólem głowy. Jest sylwester, nie chcę panikować i nikomu zawracać głowy, czy ktoś miewał takie bóle? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#12
Zawracaj głowę śmiało, taki ból głowy ze aż wymiotujesz to poważna sprawa raczej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może na SOR jedź


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Mąż twierdzi że panikuje, więc czekam z nadzieją że będzie lepiej, póki co bez zmian choć już nie wymiotuję

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Taki ból głowy z wymiotami może być np przy wylewie.... nie wiem czy warto to olać. Na sorze zrobią tomograf i zobaczą czy wszystko w porządku.

Miałam klipsowanie tętniaka mózgu kiedyś, wylewu nie miałam, tętniak pęk przy operacji, jakby mnie tak głowa bolała to bym zwariowała z nerwów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Też miałaś taki duży ból głowy?

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Nie, mi tętniaka znaleźli przypadkiem, nie pękniętego, ale wiem że jak pęknie to masakrycznie głowa boli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
U mnie nie jest teraz gorzej, raczej na jednakowym poziomie, nie pogarsza się a to chyba dobrze, wiem że to nieodpowiedzialne jest z mojej strony ale nie chcę nikomu zepsuć sylwestra bo będę mieć gości, swoje troski i bóle muszę niestety odłożyć na bok. Dziś potrzeby innych są ważniejsze.

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
I z takim bólem głowy będziesz w sylwestra siedzieć i jeszcze się gośćmi zajmować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
Od wirusów głowa nie boli raczej, ale żołądek potrafią zepsuć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Ból trwa może trochę mniejszy ale jestem nim dziś tak zmęczona już że nie wiem jak go opisać, oby jutro i w nocy było lepiej

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości