Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co oprócz sm?
#11
Jedna z moich pasji  Serce

   
Odpowiedz
#12
Hej Morti, sport nie jest moją mocną stroną, tym bardziej szacun dla Ciebie - i Ty się tak potrafisz wyginać???
Odpowiedz
#13
(12-06-2016, 21:41)Morti napisał(a): Jedna z moich pasji  Serce

Morti a czy ta dziewczyna na zdjęciu to Ty?
Odpowiedz
#14
Super dziewczyny ze macie swoje pasje. Ja niczym się nie wyróżniam i nie mam zdolności takich jak Wy ale relaksuje się na łonie natury, lubię jeździć na rowerze, to mi pomaga i daje kopa do działania.
Odpowiedz
#15
@Blanka, Kamil - sama nie wierzę, ale jak widać warto stawiać sobie wyzwania, pokonywać słabości i powracać do starych marzeń. Oczywiście wszystko w zgodzie z własnym organizmem i możliwościami. :))
Odpowiedz
#16
Morti, jestem pod wrażeniem! Długoś ćwiczyłaś, żeby osiągnąć taką sprawność i móc wykonywać takie firury? Jak często trenujesz? Pięknie, naprawdę pięknie! Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#17
(22-06-2016, 15:16)Morti napisał(a): @Blanka, Kamil - sama nie wierzę, ale jak widać warto stawiać sobie wyzwania, pokonywać słabości i powracać do starych marzeń. Oczywiście wszystko w zgodzie z własnym organizmem i możliwościami. Uśmiech)

Morti super, endrofiny mi podnosisz pisząc takie rzeczy  Uśmiech
Odpowiedz
#18
(22-06-2016, 16:34)truskawkowa napisał(a): Morti, jestem pod wrażeniem! Długoś ćwiczyłaś, żeby osiągnąć taką sprawność i móc wykonywać takie firury? Jak często trenujesz? Pięknie, naprawdę pięknie! :) :) :)

Po ok 3 miesiącach mogłam już zrobić ciekawe figury. Trening raz w miesiącu.
Aczkolwiek przy słabszych dniach nie wszystko wychodzi.

@Blanka, dziękuję za te słowa :)
Odpowiedz
#19
Ale artystów i zdolnych ludzi mamy na forum Uśmiech

Ja poza SM, to jestem pracoholiczką, przykra przypadłość lubienia swojej pracy i przesiadywania do nocy w biurze.
A jak już mi się znajdzie trochę wolnego czasu, to lubię czytać i pisać - za kilka(naście) lat będę na półkach w epmikach i innych matrasach jako polska Rowling. Tylko muszę sobie wyhodować jaja, by przestać pisać do szuflady, a zacząć trochę szerzej.

No i jako że mam bardzo "podatną na uzależnienia" osobowość, to jestem też serialoholikiem. Ktoś jeszcze tutaj z takim problemem, że potrafi pół dnia spędzić oglądając bzdety? Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#20
(14-10-2016, 19:21)Areliee napisał(a): Ale artystów i zdolnych ludzi mamy na forum Uśmiech

Ja poza SM, to jestem pracoholiczką, przykra przypadłość lubienia swojej pracy i przesiadywania do nocy w biurze.
A jak już mi się znajdzie trochę wolnego czasu, to lubię czytać i pisać - za kilka(naście) lat będę na półkach w epmikach i innych matrasach jako polska Rowling. Tylko muszę sobie wyhodować jaja, by przestać pisać do szuflady, a zacząć trochę szerzej.

No i jako że mam bardzo "podatną na uzależnienia" osobowość, to jestem też serialoholikiem. Ktoś jeszcze tutaj z takim problemem, że potrafi pół dnia spędzić oglądając bzdety? Uśmiech

Areliee może czas zacząć pisać dla szerszej publiczności.  Jak chcesz możesz Nam przedstawić próbkę swoich możliwości tu na forum Oczko może doda Ci to odwagi Uśmiech Nie masz nic do stracenia! Jeżeli chodzi o seriale to ja niestety lubię oglądać te typu "Dlaczego ja " itp., tez czasami potrafię pół dnia na to poświęcić oczywiście jak mam wolne Uśmiech a tak poza tym ostatnio wróciłam do książek i lubię czytać kryminały.  Trafiłam na super pisarza i jak tylko kładę się do łóżka to muszę chociaż jeden rozdział zawsze przeczytać Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości