Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co oprócz sm?
#21
Ja z seriali to oglądałam "Castle", "Dr.House", " Jak poznałem waszą matkę ".
Z książek uwielbiam serię o Stephanie Plum
Odpowiedz
#22
Ooo z Dr. House'em to spędzałam noce na studiach Duży uśmiech Ostatnio "Gra o Tron" króluje Uśmiech

Z książek też lubię kryminały, a w ubiegły weekend kupiłam ilustrowany pakiet dzieł Jane Austen - co prawda po angielsku, ale przynajmniej podszkolę język Uśmiech Za Austen to jestem głupia, milion razy czytałam i wciąż to najlepszy antydepresant.
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#23
A ja w ostatniej pracy miałem ksywkę dr. House. To przez chodzenie w trampkach i o lasce. Że o cechach charakteru nie wspomnę.
Co do książek, to mam kilku ulubionych pisarzy, ale absolutnym mistrzem świata jest u mnie Remarque. Sam na razie wydałem (trochę niechcący) jedną książkę. Niedługi ukończę druga i zobaczę, jak będzie z jej wydaniem.
Oprócz tego udzielam się też w pewnej wirtualnej grupie rekonstrukcyjnej w Second Life. Powstał już nawet o niej film, który można zobaczyć tu:
https://www.youtube.com/watch?v=994p8GE8v0A
Mnie tez można zobaczyć w tym filmie Uśmiech
Oprócz tego zajmują mnie jeszcze inne drobiazgi.
Odpowiedz
#24
Hahaha jak czytałam twoje wpisy to własnie pomyslałam ze przypominasz mi dr.housa ?
Odpowiedz
#25
Wiecie ostatnio nawet biegam- całe 800m z busa do pracy Uśmiech
Odpowiedz
#26
Brawo Ty☺bieganie jest jedna z tych rzeczy ktorych nie lubie niestety....tym bardziej podziwiam
Odpowiedz
#27
Blanka ja jakoś też nie ale że zimno to chce być szybciej w ciepełku Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości