Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM i wychowywanie dzieci
(14-06-2019, 23:20)magdasch napisał(a): A tak z innej beczki ile macie dzieci i jak było po porodach ?

Ja mam jedno, prawie 7mcy po porodzie (cc). Nic sie nie działo.
Odpowiedz
Ja mam trójkę. Wszystkie porody naturalne. I u mnie też nic się nie działo po. Czułam się dobrze.
Odpowiedz
Ja mam dwójkę (SN i CC) Między nimi miałam PZNW a kilka miesięcy po drugim miałam lekki rzut z którym nie byłam u lekarza (ze strachu) Oczko
Odpowiedz
Ja mam po 40Uśmiech i półtoraroczną córeczkę. Jestem na wychowawczym ale pracuję. Głównie w domu. U mnie sm to jazdy z oczami i na razie tylk tyle. Pierwszy rzut 2009 rok. Córeczka z CC bo tak sama chciałam. Po CC masakra, najgorszy ból w życiu, ledwo chodziłam ale nie przez SM chociaż mądra Pani ginekolog na obchodzie na całą salę obwieściła "Ja już wszystko wiem dlaczego takie problemy - ma SM" Nie wiem czy to wina SM...Byłam w szpitalu 7 dni zanim wyszłyśmy, córka ma niegroźną wadę serca i byłą monitorowana długo. Tak w sumie do całkowitej sprawności która jak dla mnie oznacza np przysiady czy założenie nogi za głowę to po 6 miesiącach od CC Coś tam było z oczami, wiedziałam, żę coś się dzieje, ale nie było to typowe PZNW, tylko takie jakieś dolegliwości, że wydawało mi się że wszystko mnie bardziej razi, zresztą teraz tak też mam, patrzę z słońce i potem jestem ślepa przez długi czas.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości