Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrowienie w nogach
#1
Hej. Od jakiegoś czasu wieczorem czuje mrowienie w nogach, glownie od kolan w dół, rano i w ciągu dnia tego nie ma, czy to standard? Jak sobie z tym radzicie? Uśmiech
Odpowiedz
#2
(17-03-2019, 21:48)Serenity1987 napisał(a): Hej. Od jakiegoś czasu wieczorem czuje mrowienie w nogach, glownie od kolan w dół, rano i w ciągu dnia tego nie ma, czy to standard? Jak sobie z tym radzicie? Uśmiech

Ja mam, bez znaczenia jaka pora dnia.
Moze zmeczenie? Ciezko stwierdzic.
Przyjmujesz wit b? 
Moze powinnas odpoczac?
Kiedy masz wizyte u neuro? Powinnas mu to zglosic na wizycie.
Chyba ze by sie cos tam gorzej tfu tfu to dzwon do niego/niej.
U mnie glownie zmeczenie i kiepski sen wplywaja na takie odczucia jak mrowienia
Odpowiedz
#3
Zmęczenie na pewno bo dwójka małych dzieci...
Witamin nie przyjmuje, możesz jakies polecić?
Wizytę w placowce mam gdzies na koniec sierpnia bo w lipcu kontrolny rezonans i będziemy decydować i sprawdzac możliwość programu lekowego. Ale wiadomo jakby sie cos zadziało to na pewno pójdę wcześniej. Uśmiech
Odpowiedz
#4
(17-03-2019, 22:15)Serenity1987 napisał(a): Zmęczenie na pewno bo dwójka małych dzieci...
Witamin nie przyjmuje, możesz jakies polecić?
Wizytę w placowce mam gdzies na koniec sierpnia bo w lipcu kontrolny rezonans i będziemy decydować i sprawdzac możliwość programu lekowego. Ale wiadomo jakby sie cos zadziało to na pewno pójdę wcześniej. Uśmiech

Ja biore kompleks wit z grupy B marki Swanson. Swanson Balance B-200 Complex.
Odpowiedz
#5
(17-03-2019, 22:19)Anka napisał(a):
(17-03-2019, 22:15)Serenity1987 napisał(a): Zmęczenie na pewno bo dwójka małych dzieci...
Witamin nie przyjmuje, możesz jakies polecić?
Wizytę w placowce mam gdzies na koniec sierpnia bo w lipcu kontrolny rezonans i będziemy decydować i sprawdzac możliwość programu lekowego. Ale wiadomo jakby sie cos zadziało to na pewno pójdę wcześniej. Uśmiech

Ja biore kompleks wit z grupy B marki Swanson. Swanson Balance B-200 Complex.

Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#6
Ja od czasu do czasu biorę benfogamme.
Odpowiedz
#7
17-03-2019, 20:48
Hej. Od jakiegoś czasu wieczorem czuje mrowienie w nogach, glownie od kolan w dół, rano i w ciągu dnia tego nie ma, czy to standard? Jak sobie z tym radzicie? [Obrazek: smile.gif]




mam podobnie - budzę się i jest w miarę okej lecz wraz z upływem dnia mrowienia, drętwienia czy uczucie "tępej" kończyny się nasila. Jest to takie wędrujące uczucie, stopniowe. Głównie chodzi o nogi i ręce. Najgorzej jest wieczorem, po pracy. Mój neurolog powiedział, że to się może zdarzać, taka pozostałość po rzucie i urok tej choroby. Ważne, żeby nie było gorzej, niż przy ostatnim rzucie.
Odpowiedz
#8
(17-03-2019, 21:48)Serenity1987 napisał(a): Hej. Od jakiegoś czasu wieczorem czuje mrowienie w nogach, glownie od kolan w dół, rano i w ciągu dnia tego nie ma, czy to standard? Jak sobie z tym radzicie? Uśmiech
Niestety taki urok naszego SM. Mi się też czasem zdarza jakieś mrowienie albo uczucie zesztywnialych nóg.. Jesli chodzi o suplementy to biorę magnez i complex witamina b Uśmiech +ćwiczenia na siłowni Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości