Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy objawy mogą wskazywać na SM?
#41
No i nic nie jest wykluczone. Mam skierowanie do szpitala. Może ktoś poleci neurologię w konkretnym szpitalu na Śląsku?
Odpowiedz
#42
Nie wiem czy ktoś jeszcze czyta mój wątek, ale rozmawiałam dziś z panią doktor w szpitalu Ochojcu, która niestety niczego nie wykluczyła, dodatkowo stwierdziła, że wymagam pilnej diagnostyki szpitalnej. Terminy planowych przyjęć w tym szpitalu to kolejny rok, udało jej się mnie wcisnąć na wrzesień. Jeśli będę mieć jakieś dziwne objawy wcześniej, to mam się zgłosić na SOR u siebie.
Odpowiedz
#43
Czytamy, nie martw sięUśmiech dobrze że chcą Cię diagnozować w szpitalu, wszystkie badania zrobią od razu, nie będziesz musiała za tym gonić. Szkoda tylko że dopiero we wrześniu, pytałaś w innych szpitalach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#44
Znajoma z S. M. poleciła mi ten szpital, więc tego się trzymam. Jakby coś się działo wcześniej, to pojadę na SOR u siebie.
Odpowiedz
#45
Ja bym popytała w innych gdyby mi zależało na czasie. A jakby się zadziało cokolwiek to wiadomo SOR bez zastanawiania się, ja na oddział na diagnostykę trafiłam własnie z soru, tyle że miałam jeszcze kartkę od lokalnej neuro z wszystkimi objawami a była ich masa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#46
A szpital w Katowicaxh na Medykow 14?
Odpowiedz
#47
Pewnie macie rację. Podzwonie, popytam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości