Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy objawy mogą wskazywać na SM?
#31
Mój to będzie pierwszy, ja się obawiam tylko tego kontrastu - jakieś skutki uboczne?? Poza tym będę się pewnie bardziej stresować odbierając wyniki. Swoją drogą jak długo się zazwyczaj na nie czeka?
Odpowiedz
#32
(19-04-2019, 23:10)anulka1988alfa napisał(a): Mój to będzie pierwszy, ja się obawiam tylko tego kontrastu - jakieś skutki uboczne?? Poza tym będę się pewnie bardziej stresować odbierając wyniki. Swoją drogą jak długo się zazwyczaj na nie czeka?

Będzie dobrze Oczko ja nigdy nie miałam skutków ubocznych. Dobrze się czułam, jedynie pamietać, zeby dużo pic po badaniu, zeby szybciej oczyscic się z tego kontrastu. Wyniki zależy od placówki, w prywatnym czekałam tydzień a w szpitalu mam po dwóch dniach
Odpowiedz
#33
(19-04-2019, 23:10)anulka1988alfa napisał(a): Mój to będzie pierwszy, ja się obawiam tylko tego kontrastu - jakieś skutki uboczne?? Poza tym będę się pewnie bardziej stresować odbierając wyniki. Swoją drogą jak długo się zazwyczaj na nie czeka?

Ja nie miałam nigdy skutkow ubocznych. Warto mieć wodę ze sobą i od razu po pic. No ja jak robiłam prywatnie to miałam po 3 dniach a jak z NFZ to ponad tydzień, teraz pierwszy raz robiłam z programu w którym jestem to też około ponad tydzień ponoć ale wizytę mam dopoweo 30stego tak że mają czas żeby to przesłać do mojej placówki Uśmiech
Odpowiedz
#34
(19-04-2019, 23:10)anulka1988alfa napisał(a): Mój to będzie pierwszy, ja się obawiam tylko tego kontrastu - jakieś skutki uboczne?? Poza tym będę się pewnie bardziej stresować odbierając wyniki. Swoją drogą jak długo się zazwyczaj na nie czeka?

Nigdy nie odczułam żadnych skutków ubocznych.
Odpowiedz
#35
Hey! W koncu za tydzien mam rezonans - poprawcie mnie czy dobrze zrozumialam - bez kontrastu jesli bylyby zmiany to wyjda, tak? Kontrast jest tylko po zeby podswietlic czy sa one aktywne?
Odpowiedz
#36
(23-04-2019, 18:03)Hanka napisał(a): Hey! W koncu za tydzien mam rezonans - poprawcie mnie czy dobrze zrozumialam - bez kontrastu jesli bylyby zmiany to wyjda, tak? Kontrast jest tylko po zeby podswietlic czy sa one aktywne?

Tak, dokładnie
Odpowiedz
#37
(23-04-2019, 18:03)Hanka napisał(a): Hey! W koncu za tydzien mam rezonans - poprawcie mnie czy dobrze zrozumialam - bez kontrastu jesli bylyby zmiany to wyjda, tak? Kontrast jest tylko po zeby podswietlic czy sa one aktywne?

Tak, powodzenia Hanka i daj znać jak tam Uśmiech
Odpowiedz
#38
Hej. Odebrałam wyniki, które chyba nie wskazują typowo na S. M. Ostatnio miałam 3dniowe dretwienie lewej strony twarzy. Dalej nic nie 
wiem. Wyniki na opryszczkę wyszły mi w normie.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c3f0b9974fe185e1
Odpowiedz
#39
Super, zobaczysz co neuro powieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#40
Idę w poniedziałek. Całkiem czysty ten rezonans nie jest, ale o ile dobrze zrozumiałam, nie jest typowy dla S. M.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości