Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poskramiacz języka
#1
cześć byłam u dentysty.byłam w rejestracji i jedna pani co wyszła od dentysty płaciła za poskramiacz języka.wiecie co to takiego?
Odpowiedz
#2
wczoraj widziałam ma fb reklamę czegoś co wyglądało jak dziwny smoczek, w który zasysa się język, nie potrafiłam sobie wyobrazić zastosowania tego to dałam sobie spokój, ale to mogłoby być to o czym piszesz, w reklamie nie było nazwy tego czegoś
Odpowiedz
#3
(05-04-2019, 11:55)hela napisał(a): wczoraj widziałam ma fb reklamę czegoś co wyglądało jak dziwny smoczek, w który zasysa się język, nie potrafiłam sobie wyobrazić zastosowania tego to dałam sobie spokój, ale to mogłoby być to o czym piszesz, w reklamie nie było nazwy tego czegoś

może to to Uśmiech
Odpowiedz
#4
Szperam w necie. Na stronie www jednego gabinetu stomatologicznegi napisane bylo tylko „ założenie poskramiacza języka” , chyba chodzi o cos co pomoze z jezykiem przy apartach na zeby
Odpowiedz
#5
https://m.zapytaj.onet.pl/Category/003,0...blemy.html

Chyba faktycznie coś to ma wspólnego z aparatem na zęby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(09-04-2019, 08:03)e-smka napisał(a): To jest pewnie dla gadatliwych bab Duży uśmiech

Kupię hurtem do mnie do pracy Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
(09-04-2019, 09:14)e-smka napisał(a):
(09-04-2019, 08:42)speculum napisał(a):
(09-04-2019, 08:03)e-smka napisał(a): To jest pewnie dla gadatliwych bab Duży uśmiech

Kupię hurtem do mnie do pracy Duży uśmiech

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

z tego co dobrze zrozumiałam to 500 zł pewna nie jestem bo tam ktoś płacił za kilka spraw.to jak chce się kupić hurtem to spory wydatek ale proszę bardzo Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości