Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co oprócz sm?
#1
Uśmiech 
Hej gdybym myślała tylko o chorobie pewnie już bym zwariowała.Na szczęście mam różne pomysły, aby zająć moją głowę. A Wy jak się relaksujecie?
Mamy lato - to sobie siedzę o ogrodzie z sekatorem w ręku i wyczarowuje różne kształty z iglaków, sadzę i sadzę, oglądam i pielę w kółko. No i oczywiście codziennie podziwiam swój ogród. Ostatnio wyczarowałam w starym metalowym czajniku skalniaka.  Uśmiech. Na wielkanoc szyłam króliczki, największe miały 70cm wysokości  Duży uśmiech  w większości rozdałam je dzieciakom. We wrześniu planuję szyć lalki  Tilda w pięknych sukienkach i kokardkach we włosach. już nawet dwie siedzą na parapecie. 
Dla tych co potrafią dziergać na szydełku - można zrobić dla maluszków ośmiorniczki na szydełku - takie przytulanki dla noworodków. Ja obiecałam sobie, że zrobię chociaż jedną, może potem drugą - no nie wiem czy mi się uda, ale spróbuję - też byłam wcześniakiem, haha, poza tym lubię pomagać innym Oczko. Wzory ośmiorniczek znajdziecie w necie. Są chętni?
Odpowiedz
#2
Mnie fascynuje decoupage, choć jeszcze nie do końca mi wychodzi i wyplatam różne rzeczy z papierowej wikliny, na przykład ostatnio robiłam samochód jako pamiątkę ślubną.
Odpowiedz
#3
Dziewczyny uzdolnione jesteście.  Brawo Uśmiech Poprosimy jakieś zdjęcia tych cudeniek.
Odpowiedz
#4
Kochani z pełną determinacją i z potem na czole od godziny zmniejszam zdjęcia. Nie wiem czy mi się to udało..no zobaczymy. To mój pierwszy raz. Najwyżej popróbuję jutro.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#5
   
Odpowiedz
#6
Super Dziewczyny Uśmiech naprawdę podziwiam Wasz talent. Bardzo mi się podoba Uśmiech
Odpowiedz
#7
Estel39, szacuneczek Duży uśmiech z papierowych rurek takie cacko, tyle szczegółów i tapicerka, nadkola -super. Brawo Ty! Ja próbowałam kiedyś, ale skręcanie papierowych rurek mi nie wychodzi. Czasami umawiam się z paroma zakręconymi pozytywnie koleżankami i robimy różne fajne rzeczy. To mnie relaksuje i pozytywnie nastraja. Polecam.
Odpowiedz
#8
(09-06-2016, 20:49)Blanka napisał(a): Kochani z pełną determinacją i z potem na czole od godziny zmniejszam zdjęcia. Nie wiem czy mi się to udało..no zobaczymy. To mój pierwszy raz. Najwyżej popróbuję jutro.

Podziwiam wasze zdolności.Obie jesteście uzdolnione Uśmiech.Nie mam wątpliwości. Uśmiech
Odpowiedz
#9
Jestem pod wrażeniem! Łaaaał, łał, łał!
Ja niestety nie mam zdolności, którymi mogłabym się pochwalić. Nie raz marzyło mi się jakieś rękodzieło, ale brakowało czasu i zapału. A jak widzę takie cudeńka to mnie korci, żeby też się czymś zająć! Ktoś z Was jeszcze się zajmuje takimi rzeczami? Chętnie zobaczę więcej! Uśmiech
Odpowiedz
#10
(10-06-2016, 20:35)reni napisał(a): Jestem pod wrażeniem! Łaaaał, łał, łał!
Ja niestety nie mam zdolności, którymi mogłabym się pochwalić. Nie raz marzyło mi się jakieś rękodzieło, ale brakowało czasu i zapału. A jak widzę takie cudeńka to mnie korci, żeby też się czymś zająć! Ktoś z Was jeszcze się zajmuje takimi rzeczami? Chętnie zobaczę więcej! Uśmiech

Reni nie ma rzeczy nie możliwych Duży uśmiech poszukaj czegoś łatwego na początek


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości