Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leki w fazie badań
#1
Cześć UśmiechCzy bierzecie  też udział w programach lekowych gdzie leki są w fazie badań?Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ja nie
Odpowiedz
#3
Ja też nie. A z tego, co wiem, to w Łodzi są prowadzone takie badania. Ale tam mają taki patent, że króliki same płacą za badane chemikalia. I podobno nie są zadowolone z efektów.
Odpowiedz
#4
le FerJa też nie. A z tego, co wiem, to w Łodzi są prowadzone takie badania. Ale tam mają taki patent, że króliki same płacą za badane chemikalia. I podobno nie są zadowolone z efektów.

Cześć le Fer!
 To co napisałeś nie jest prawdą!!! Ja jestem z łodzi i jestem w programie lekowym w szpitalu N. Barlickiego gdzie kierownikiem kliniki jest prof. Selmaj.
Co prawda nie testuje żadnych nowych leków ale znam i spotykałem osoby które testowały lub testują takowe. I nie jest prawdą jakoby za to płaciły!.( Kiedyś kupowali sterylne plasterki środki opatrunkowe małej wielkości ale teraz tego nie wiem)
 Poza tym każda z nich poddaje się świadomie takim testom i ja nie ośmieliłbym się ich nazwać królikami! Chociaż oni czasami tak o sobie mówią!?!?!?!
Wiesz znam ludzi chorych na sm. którzy dali by wiele aby zostać takim "królikiem" Diabeł
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#5
Znam jedna osobę, która była wlasnie w takim programie przez około 10 lat. Testowali na niej min. Plegridy. Eksperymenty sie skończyły to i leczenie dla niej sie skończyło.
Skończyła 40 lat i jest za stara zeby dostać leki od NFZ.
Przykre to
Odpowiedz
#6
(11-12-2016, 13:58)Anka81 napisał(a): Znam jedna osobę, która była wlasnie w takim programie przez około 10 lat. Testowali na niej min. Plegridy. Eksperymenty sie skończyły to i leczenie dla niej sie skończyło.
Skończyła 40 lat i jest za stara zeby dostać leki od NFZ.
Przykre to

To że nie ma żadnego leczenia na pewno nie jest spowodowane wiekiem. Obecnie zniesiono barierę wiekową a jeśli jest to  wynosi chyba 65lat! Nie jestem tej granicy pewny ale dzwoniła do mnie znajoma ze stowarzyszenia w wieku 60 lat i chciała poradzić się w co wejść z zaproponowanych je leków i jak ja je znoszę.
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#7
Ja też słyszałam że nie ma już ograniczenia wiekowego
Odpowiedz
#8
To moze zależy tez jak zaawansowana jest choroba + wiek i wtedy dostajesz punkty. I albo sie kwalifikujesz do leczenia albo nie.
Ale skoro mówicie ze juz nie ma ograniczenia wiekowego to super. Dobrze wiedzieć.
Dzieki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości