Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wszystkich
#11
Czyli jest szansa, ze uda się coś załatwić. To dobrze. Ogólnie myślałem, ze nowo zdiagnozowani to teraz maja z miejsca propozycje leczenia, ale jak widac w niektorych miastach wciąż jest problem poważny.
Odpowiedz
#12
Ale nie ma rejonizacji, można szukać w innych miastach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Czesc Marta30 Uśmiech Ciesze sie, że do Nas dołączyłas. Rozgosc się na forum Uśmiech
Odpowiedz
#14
U mnie dzis szok! Dostałam telefon od Pani Doktor , ktora wziela moja plytke z ostatnim rezonansem. I powiedziala, ze na spotkaniu Sm-owym , stwierdzono, ze obraz z mojego MR nie wskazuje na SM. Mam sie zglosic pilnie do szpitala w celu "ponownej" diagnostyki.
Odpowiedz
#15
Sm to nie tylko obraz rezonansu, ale oby się potwierdziło w dalszej diagnostyce to co na tym spotkaniu ustaliliUśmiech jak to możliwe że tyle czasu im zajęło wymyślenie tego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
8 lat od diagnozy i bylam "wierna" jednemu lekarzowi. Ktory prowadzil min. Program lekowy w szpitalu. Przez przypadek, teraz trafilam do zupelnie innej Pani doktor. I takie info dostaje !Zobaczymy co bedzie.
Odpowiedz
#17
Daj znać koniecznie jak to się dalej potoczyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
O kurczaki
Odpowiedz
#19
Dam znać!!! Jestem nieźle wystraszona, bo tyle lat minęło i jakoś z tą diagnozą człowiek nauczyl sie żyć. A teraz, przeżywam wszystko od nowa i dobieram sobie do głowy rozne cuda.
Odpowiedz
#20
Oo też jestem ciekawa co tam u Ciebie wymyślą. Powodzenia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości