Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strydy w tabletkach (Metypred)
#21
(25-09-2018, 13:44)hela napisał(a):
(25-09-2018, 13:17)Bubka napisał(a): Ja zaczęłam z tab od dzisiaj. Mam nadzieję, że  nie dadzą mi popalić za mocno .
 
A dlaczego dostałaś sterydy?

Częsta praktyka, zmniejszanie dawki sterydów już w domu, doustnie, po podaniu solu dożylnie w szpitalu. Bardzo rozsądne, moim zdaniem, dużo neuro nie wie/nie stosuje się.
Odpowiedz
#22
Może w ten sposób noga szybciej wróci do sprawności.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
(25-09-2018, 21:47)Bubka napisał(a): Może w ten sposób noga szybciej wróci do sprawności.

Na pewno skutki uboczne sterydów będą sporo mniejsze.
Odpowiedz
#24
W tamtym roku po kroplówkach czułam się zdecydowanie lepiej. Pamietam, że metaliczny posmak w ustach był dopiero jak wróciłam do domu, teraz niestety był już pierwszego dnia. Po dzisiejszej tab uczucie mdłości i dziwny smak. No i ta głowa... ciężka jakby ktoś ją nadmuchał. Przydałaby mi się dziura czasoprzestrzenna. Wyszła bym z niej jak wszystkie dziwne rzeczy by mi ustąpiły.

I ogólnie to jeszcze problemy ze snem. To juz zauważyłam w szpitalu. Jak już udało mi się usnąć to zaraz była pobudka.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#25
Dużo osób pisało o problemach ze snem po sterydach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
Po 2 dniu na tabletkach czuję się wspaniale. Chodze jak kiedyś, nic mnie nie boli nawet nie mam aż tak okropnego posmaku w ustach. Nie jest zły, skoro o nim nie myślałam. Jest tak super, że musiałam się tą nowiną podzielic z Wami Oczko Gorzej ze snam, ale to da się wyciąć Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#27
Super!!! Sen jest przereklamowany Oczko
Mówiłem, że sterydy doustne nie są złe, po kroplówach.
Ordynator u nas często tak zapisuje.
Odpowiedz
#28
Mniej snu= więcej czasu na działanie. Jestem tak pozytywnie zakręcona, sama się sobie dziwie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#29
SUPER! Uśmiech
Odpowiedz
#30
a to na pewno sterydy bierzeszOczko??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości