Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy znikaja Wam zmiany po leczeniu?
#11
(14-09-2022, 15:23)Lusia98 napisał(a): Kasia76 współczuję ! Tymbardziej że czujesz się dobrze to po co to zamieszanie :/ ... Widać jak bardzo obraz rezonansu jest mylny ze stanem faktycznym pacjenta Smutny

Rezonans kompletnie nie odzwierciedla rzeczywistości, mój rezonans z poprzedniego roku, lekarka mówi, po badania neurologicznym na sm , że jest kogoś innego  Smutny
Odpowiedz
#12
A może to faktycznie totalny bałagan u nich i naprawdę ten rezonans jest do powtórki ? Oj nie takie rzeczy tam się dzieja. Kto inny robi rezonans kto inny go opisuje. Myślę że faktycznie jest do powtórki..
Odpowiedz
#13
jestem po całodziennym pobycie w szpitalu, okazało się, że radiolog uparł się , że widoczna zmiana to udar, neurolodzy nie zgadzali się, po kolejnym rezonansie inny radiolog opisał, że to aktywna plaka, czyli chyba jak dobrze rozumiem moje 2 dniowe zawroty głowy to był rzut.
Dostaję teraz solumedrol /3-dni
Odpowiedz
#14
Kasia, a może to po prostu nie Twój rezonans. Mnie to już nic nie zdziwi. Swego czasu z ginekologii dostałam wypis, który częściowo nie był mój i nie było komu tego poprawić. I pani lekarka kazała mi wykreślić kawałek o ognisku endometriozy. Wtedy miałam już serdecznie dość szpitala, badań i tego całego leczenia i olałam temat.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości