Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na skórze w miejscu zastrzyku
#1
Czy Wy też macie zmiany skórne po zastrzyku? Bo ja mam albo czerwone albo takie sine plamy. Coś jakby uczulenie. Lekarz podobno pierwszy raz takie cos widzi. Oprócz tego na części uda miałam zmiany podskórne. Chirurg powiedział, że tkanaka tłuszczowa zmienila sie w tkanke łączną. Tak ja to przynajmniej zrozumiałam.

Ja brałam tabletki na alergie i smaruje te miejsca maścią z pierciornika. Czasami schodzą po 2 dniach, a czasami utrzymują sie tydzień - dwa.

Chciałabym sie dowiedzieć, czy ktoś z Was tez miał podobny problem i ewentualnie co stosował Uśmiech

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Ale masz czerwone place w miejscu zastrzyku? A potem zamieniają się w sine i znikają po jakimś czasie?
Odpowiedz
#3
Tak, dokładnie.

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka

Czasami mam też tak, że od razu mam sinika.

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
I neurolog powiedział, że czegoś takiego wcześniej nie widział??? Żartujesz?

Mi po Betaferonie takie zmiany skórne (czerwone place, potem siniak) utrzymywały się przez pierwsze pół roku kuracji. Mój lekarz uprzedził mnie, że tak może być. Stosowałam m.in. maść z arniki, ale potem dałam spokój, bo i tak nic nie pomagało. Teraz znów powróciły, ale sporadycznie i znikają po 2-7 dniach.
Odpowiedz
#5
No serio mi tak powiedział. A chodze do ordynatora.
No mi to sie pojawiło dopiero po 2 latach stosowania. Nie miałam tego od poczatku. A jak smaruje to tez nie pomaga, wiec chyba tez przestane stosować. Bo lekarz też nic mi nowego nie powie, bo jak zaczeło mi sie to pojawiac to był zdziwiony i powiedział, ze u innych pacjentów nie bylo czegos takiego.

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Ja co prawda biorę Avonex ale też od jakiegoś czasu częściej pojawiają mi się zmiany skorne, miejsce po zastrzyku jest czerwone i lekko nabrzmiale, zaczerwienienie jest dosyć spore. Dzisiaj przy odbiorze leków Pani Oddziałowa poleciła mi maść o nazwie " colostrum" przeciwdziała ona właśnie takim plamom oraz zrostom po zastrzykach. Maść można zamówić przez Internet lub popytać się w aptekach. Maść na pewno zamówię i jak wypróbuję do dam znać czy pomaga.
Odpowiedz
#7
O super Uśmiech Ja też sobie spróbuje ją załatwić. Bo juz nie wiem co robić z tymi plamami. Tak ciepło, a ja nawet krótkich spodenek nie zaloże, bo wygladam byla cała poobijana Uśmiech

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
W takim razie czekam na rezultaty, bo też chętnie zastosuję.
Teresa! Nie wygłupiaj się! Zakładaj spodenki! Ja dbam o swój wizerunek aż do przesady, ale nie będę się wstydzić rzeczy niezależnych ode mnie. :)
Odpowiedz
#9
Haha Uśmiech Postaram się, ale cóż jestem jaka jestem Uśmiech

Wysłane z mojego ZTE Kis 3 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości