Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drżenie zaczyna paraliż?
#1
Nie wiem czy już mnie będzie całkowicie paraliżowało powoli...
Otóż od kilku dni mam wrażenie że drżą mi mięśnie w rękach, nogach, ustach, powieki, policzki, tzn jak je napnę to nie jest to jednostajny sygnał z mózgu tylko przerywany - tak ja to odczuwam, ale jak to możliwe że w całym ciele...Miał ktoś tak? Jestem cała jakaś rozedrgana, jak na kacu...Nogi wydają mi się słabe a 12 przysiadów zrobię...w głowie mam tylko że mi siadają wszystkie mięśnie na raz...
Odpowiedz
#2
Ja tam nie wiem, ale przy takiej wietrznej pogodzie jak się położę to np. mam w nogach takie wrażenie jakby mi się jakieś napięcie zbierało, w sensie że czuję nerwy, ale jak jest spokojnie, i pogoda nie szaleje, to nic takiego nie odczuwam.
Odpowiedz
#3
Anna_Z a magnezu i potasu Ci nie brakuje?
Odpowiedz
#4
Anna SM chyba aż tak gwałtownie nie napiera, ja bym obstawiała braki pierwiastkowe w organiźmie
Odpowiedz
#5
Ja też myślę że magnez i potas. Ale słyszałam ostatnio że organizm może drgać w wyniku stresu. Takie trochę wytrzasanie złej energii.
Odpowiedz
#6
Internistka ostatnio mi poradziła, ze magnez się świetnie wchłania przez stopy Uśmiech moczyć w misce, w roztworze np. Chlorku magnezu (z apteki, albo biosklepu)
Odpowiedz
#7
Anna ja mam osłabione ręce i nogi i też mi drżą. Neurolog powiedział że nie wygląda mu to na rzut i ze nie powinno się dalej rozwinąć. Prawdopodobnie po wcześniejszych rzutach coś się odzywa. Wypisał mi zastrzyki z witaminami z grupy B - Milgamma N. Biorę je już drugi tydzień i jest już niewielka poprawa. Ostatnio je bralam jak rzut mi się nie wycofał do końca i wtedy też było lepiej. Podobne działanie do milgammy mają też tabletki Neurovit (ale ja nie mogłam ich brać bo miałam po nich biegunkę).
Najlepiej powiedz o tym swojemu lekarzowi. Niech sprawdzi czy wszystko ok.
Odpowiedz
#8
Ja raz w mies robię sobie kąpiele w chlorku magnezu i czuje się naladowana, a i skóra bardziej delikatna
Odpowiedz
#9
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję magnez i potas bo rzeczywiście spożywam ostatnio dużo alkoholu w formie piwa i możę to też to. Stres też mam bo właśnie jestem pełnomocnikiem spółki i chodzę na akty notarialne, wczoraj miałam dwie umowy i jak o tym zapomnę to nie dokucza...kawę wczoraj niosłam na spodeczku i dałam radęUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości