Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korzeń hortensji
#11
No popatrz, i tak się ukrywaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Nie ukrywa się. Nawet w lokalnej tv był program na temat jego cudownego leczenia praktycznie wszystkiego, m.inn.SM. Podobno ma wyniki :-D

Mogłam po znajomości do niego trafić, bo moja była szefowa go zna. Może byłoby jeszcze taniej ;-)
Odpowiedz
#13
link ktory zapoczatkowal watek juz niestety niedostepny! czyli nie jest mi dane dowiedziec sie jak pokonac chorobe w 2 dni, hihi Uśmiech

kupilam dzis korzen hortensji - nie wierze w cuda, ale wierze, ze ma dzialanie przeciwzapalne jak np. kurkuma, czystek czy imbir wiec nie zaszkodzi, a moze troszke wesprze organizm.

Uśmiech
Odpowiedz
#14
(10-02-2019, 22:03)Akinom napisał(a): W Świebodzicach gostek oficjalnie leczy SM. W sumie nawet niedrogo. Podobno 12000 i po sprawie.

Warto  spróbować korzenia hortensji, jednak to nie ma byc herbatka , ale wyciąg alkoholowy. Ja kiedyś zrobiłam taki wyciąg i powiem Wam ,ze  egzema mi zaczęła znikać. Brałam to na co innego i myslałam,że nie działa, ale je zadziałało na egzemę . Przepis dokładny można znaleźć i google. 
 
100 g. korzenia hortensji zalać pół litrem mocnego gorącego alkoholu, 60-90 - % zostawic na noc pod przykryciem .
pić 3 x dziennie po 1 ml, przed posiłkiem
a w zaostrzeniu choroby 5 ml. 
Naprawdę warto...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości