Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MRI kontrolne
#21
U mnie rezonans do programu był 1,5 miesiąca po rzucie. Sterydy pewnie coś miały z tym wszystkim coś wspólnego.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#22
Hela ja od początku na tym samym sprzęcie robię
Odpowiedz
#23
Zapytam jeszcze lekarki na wizycie jak to jestUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
Ja jak będę to też wypytam. Jak nie zapomnę Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#25
To nie wiem czy pisałam, ale z mojego kontrolnego rezonansu również wynikało, że część zmian uległo zmniejszeniu i że zmniejszył się obrzęk wokół nich? Coś takiego. Niestety nie mam tego wyniku w garści żeby zacytować dokładnie.
Odpowiedz
#26
(13-10-2020, 19:52)yasmina napisał(a): U mnie nigdy nie było drętwienia. Raz była przeczulica dłoni i to też nie jestem pewna czy to nie z powodu kręgosłupa, bo po sterydach wcale mi nie przeszło, ale za to zaczęłam chodzić do mojego cudotwórcy, który zawsze mnie stawia na nogi. Potem był przeprost kolana, ortopeda powiedział, że nie widzi żadnych zmian. Ale dołączyła się słabość całej nogi i zakwalifikowano to jako rzut. Fakt, po solu minęło, ale gdyby to była wina odcinka lędźwiowego, jakiś stan zapalny to pewnie też by przeszło. Tę nogę mam słabszą do dziś od marca tego roku, aż się prosi o zrobienie MRI. Dodatkowo w lutym złamałam lewą rękę, 6 tygodni gipsu i rehabilitacja, a ponieważ była pandemia ćwiczyłam sama. I teraz jest taka sytuacja, że po większym wysiłku tą ręką staje się ona taka omdlała. Dziś byłam u cudotwórcy, który powiedział, że raczej to z powodu złamania i jeszcze zapisałam się na 10 zabiegów na lędźwiowy. Zobaczymy. Nie jestem tak do końca przekonana czy każdą dolegliwość należy łączyć z sm, szczególnie te kręgosłupowe.
Witam może nie na temat ale prosze mi powiedzieć czy jak rezonans wyszedł dobrze to może być rzut?
Odpowiedz
#27
Witam nie wiem czy na temat ale powiedzcie mi jeśli rezonans wyszedł mi dobrze to mogę dostać rzut?
Odpowiedz
#28
Witaj Monika. Ano niestety może i niestety nie ma na to żadnej reguły. Bardziej doświadczeni w tej chorobie też mówili, że rezonans sobie a rzuty i samopoczucie sobie. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości