Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Betaferon
Anka, to bardzo dobra wiadomość. Odżyjesz Uśmiech
Odpowiedz
(10-05-2018, 19:59)hela napisał(a): No to powodzenia z tecUśmiech i dbaj o żołądekUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam maloplytkowosc i cyrki sa z zastrzykami, mam tez zespol jelita drazliwego wiec jem tak zeby nie dokuczaly. Dbać o zoladek ? No od podstawkowki dbam. Jem 5 posilkow o regularnych porach. Zobaczymy jak to bedzie. Ja sie ciesze, ze skonczy sie bol, wielkie wylewy podskorne utrzymujace sie dlugo, popekane naczynia na udach. Robilam dzis zastrzyk i wlasnie wstalam zalana potem i mna telepie. Co do skutkow ubocznych Tec nie mysle narazie. Mysle o tym ze bedzie lepiej niz teraz. Ja bede az 4 osobom na Tec u mnie w szpitalu. No ale Starachowice male

(10-05-2018, 20:13)belanna napisał(a): Anka, to bardzo dobra wiadomość. Odżyjesz Uśmiech

Uśmiech belanna dzięki!
Odpowiedz
Anka u mnie w szpitalu ja byłam królikiem i teraz doszła do mnie jeszcze jedna osoba. Więc u nas mało osób na Tecfiderze
Odpowiedz
(11-05-2018, 05:20)mufa napisał(a): Anka u mnie w szpitalu ja byłam królikiem i teraz doszła do mnie jeszcze jedna osoba. Więc u nas mało osób na Tecfiderze

Ale my dzieki forum wiemy, że dużo osób bierze Tecfidere. I to troche inaczrj już działa w psychice. Niby czwarta ale w PL dużo osób bierze Tecfiderę. Jak się czyta nazwę. Jak się pisze czy C jako K czy inaczej?
Odpowiedz
Hej.
Tecfidera Uśmiech 

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości