Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalnie zostałam rencistka.
#11
I bardzo dobrze, będziesz mieć więcej czasu dla siebieUśmiech
Odpowiedz
#12
Będę chciała jakaś prace, która możnaby w domu robić. Trzeba się wziąć za szukanie :-)
Odpowiedz
#13
Trzymam kciukiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Trzymam kciuki za nowe ?
Odpowiedz
#15
Dzięki :-)
Odpowiedz
#16
Akinom, a jak z leczeniem u Ciebie?
Odpowiedz
#17
Biorę Tecfidery, która mi nie pomaga. Muszę z Gruszka poważnie porozmawiać czy tego nie przerwać. Lekarka z wojskowego twierdzi znów, że jak w rezonansie nie ma nic nowego to lek działa i nie dociera do niej, że ja już 21 lat choruje i trochę SM i siebie znam. Jak pomimo leku, ćwiczeń i rehabilitacji jest coraz gorzej to cudów nie ma i to juz nie jest postać RR tylko WP. Zobaczymy co mi w marcu Gruszka powie.
Odpowiedz
#18
Może faktycznie czas na zmianę leku. Smutny
Odpowiedz
#19
Jeżeli cokolwiek mogę powiedzieć -- zgodnie z najnowszymi badaniami proces zapalny NIE KOŃCZY SIĘ po przejściu w fazę postępującą, więc warto brać terapie (co w Polsce oznacza "nie dać się zakwalifikować jako postać postępująca", niestety).

Pomyślałbym o terapii LDN w niskiej dawce i kwasach alfa-liponowych, poza terapią stricte lekową.

Oczywiście - ostateczna decyzja zależy od Ciebie i Twojego Neuro.

Speculum - zmiana leku to generalnie dobra wiadomość - oznacza, że neuro jest proaktywny i chce pomóc, nic w tym złego Oczko.

Co do pracy z domu -- super pomysł, sam zastanawiam się co mógłbym robić "na zaś" w przyszłości. Dawaj znać jak idzie.
Odpowiedz
#20
Póki co to nie mam pomysłu. Całe życie najpierw sekretariat, potem kadry i płace (20 lat). Trzeba się będzie ogarnąć i przekwalifikowac. Jest trochę ofert. Różnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości