Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalnie zostałam rencistka.
#1
Decyzja z ZUS juz jest, nawet jakaś kasę juz przelali. Jeszcze tylko legitymacja. Firma na dowidzenia tez się ładnie zachowała i dali mi z Zfśs 2 tysiące na rehabilitację. Nie spodziewałam się.
Odpowiedz
#2
Akinom , cieszę się że się udało, no i firma też się ładnie zachowała Uśmiech
Odpowiedz
#3
to dobrze będzie spokojniej Uśmiech
Odpowiedz
#4
To super. Fajnie że się udało.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#5
Pani w zusie to nie wiedzieć czemu dziwila się ze 20 lat z chorobą pracowałam. A niby czemu miałam nie pracować?:-) Póki dawałam rade to pracowałam, nie chodziłam na zwolnienia, a ze w końcu sprawa się rypla to trudno.
Odpowiedz
#6
(24-01-2019, 08:54)Akinom napisał(a): Decyzja z ZUS juz jest, nawet jakaś kasę juz przelali. Jeszcze tylko legitymacja. Firma na dowidzenia tez się ładnie zachowała i dali mi z Zfśs 2 tysiące na rehabilitację. Nie spodziewałam się.

Świetnie! Ja złożyłam dopiero wniosek i czekam..
Odpowiedz
#7
(24-01-2019, 09:32)Akinom napisał(a): Pani w zusie to nie wiedzieć czemu dziwila się ze 20 lat z chorobą pracowałam. A niby czemu miałam nie pracować?:-) Póki dawałam rade to pracowałam, nie chodziłam na zwolnienia, a ze w końcu sprawa się rypla to trudno.

Panie w ZUSie i w PTSR czerpią swoją wiedzę nt. choroby z M jak Miłość i na dobre i na złe Oczko
Odpowiedz
#8
To o dziwo był specjalista neurolog :-)
Odpowiedz
#9
Akinom super wiadomości z rana
Odpowiedz
#10
(24-01-2019, 11:23)Akinom napisał(a): To o dziwo był specjalista neurolog :-)

W ogóle mnie to nie dziwi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości