Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM, SLA a może nerwica ??
#21
Mi przegląd wątroby robi raz na pół roku lekarz od chorób zakaźnych, miałam podejrzenie HCV, może skonsultuj to jeszcze z kimś takim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(27-12-2018, 18:43)WorkBorg napisał(a): Wątroba tak wariuje, kliniczne ważne (nie licząc HCV, ktory masz wykluczony) są przekroczone o 10 - 15 razy próby wątrobowe.

Szkoda, ze moj internista mial to w nosie, stwierdzil ze juz norma to ok. Anty-hbs tez wykluczone. 
Wczoraj u immunologa, po rozmowie dostalam dwa badania do wykonania ANA2 I ANCA czyli w kierunku chorob tkanki łącznej. Bo skoro neurolog wykluczyl choroby neurologiczne ...
Odpowiedz
#23
Hej, dostalam wyniki Ana 2 - mam dodatnie do tego de.DNA tez dodatnie, do lekarza ide za 2 tyg. Chce powtorzyc to badanie i mam pytanie czy powinnam zrobic ana3 ? No i czy te moje objawy faktycznie moga sugerowac np. Tocznia ?
Odpowiedz
#24
To już lekarz się musi wypowiedzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Koniecznie z tymi wynikami do lekarza. Nie próbuj się diagnozowac w necie a  My bardziej od strony neurologicznej, co nieco się znamy na wynikach, a Twoje wyniki,  to już inna dziedzina. Reumatolog i porządny internista potrzebny.
Odpowiedz
#26
(18-01-2019, 22:50)Joanna napisał(a): Koniecznie z tymi wynikami do lekarza. Nie próbuj się diagnozowac w necie a  My bardziej od strony neurologicznej, co nieco się znamy na wynikach,  a Twoje wyniki,  to już inna dziedzina. Reumatolog i porządny internista potrzebny.

hej dzieki za odpowiedz, no oczywiscie ze ide do lekarza... poki co ide do immunologa, ktory zlecil mi te badania, niestety wczoraj dzwonili ze przesuwaja wizyte, stad dopiro za 2 tyg.
Odpowiedz
#27
(19-01-2019, 12:50)Szyszka napisał(a):
(18-01-2019, 22:50)Joanna napisał(a): Koniecznie z tymi wynikami do lekarza. Nie próbuj się diagnozowac w necie a  My bardziej od strony neurologicznej, co nieco się znamy na wynikach,  a Twoje wyniki,  to już inna dziedzina. Reumatolog i porządny internista potrzebny.

hej dzieki za odpowiedz, no oczywiscie ze ide do lekarza... poki co ide do immunologa, ktory zlecil mi te badania, niestety wczoraj dzwonili ze przesuwaja wizyte, stad dopiro za 2 tyg.

Koniecznie daj znać co powiedział. Dużo zdrowia i trzymam kciuki za CiebieUśmiech
Odpowiedz
#28
Rozpisalam sie i mi wcięło ... Smutny pisalam na temat badan .. powtorzylam badania ana2 w innym labie i okazalo sie ze wyszly ok. Udalam sie z dwoma wynikami do immunologa, ktory stwierdzil ze to drugie lab. jest bardziej wiarygodne ... a w pierwszym maja zbyt czule odczynniki i zawsze wychodzi ana dodatnie. Osobiscie myslalam inaczej wiec prawdopodobnie powtorze badanie winnym labie. Zrobilam rowniez badanie emg (mialam skierowanie od naurologa) w ktorym wyszedl mi zespół ciesni nadgarstka. Takze nadal nic nie wiem ... ale po suplementacji zauwazylam poprawę wiec moze faktycznie brak mi witamin .l ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości