Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to mogą być objawy stwardnienia rozsianego?
#1
Hej, 

Pisze tutaj, bo bardzo niepokoją mnie moje objawy...
Drętwieją mi ręce, w dzień nie jest jeszcze tak źle, ale budząc się po nocy mam strasznie ścierpnięte. Boli mnie dziwnie głowa- pic jednej stronie i tez czuje takie mrowienie. Czuję się otępionego- tak album ktoś uderzył mnie butelka w glowe. Dziś miałam też metaliczny posmak w ustach. 
Jestem umówiona do neruloga- ale dopiero na luty, a nie stać mnie żeby iść prywatnie. 
Czy to są objawy stwardnienia rozsianego? Bardzo się boję, że jestem chora :Smutny
Odpowiedz
#2
http://www.stwardnienierozsiane.info/for...p?tid=1519

Także, spokojnie.

Martwi mnie ten metaliczny posmak w ustach, skonsultuj sie z rodzinnym w miarę szybko. Nie jest to objaw SM.
Odpowiedz
#3
(15-12-2018, 21:23)WorkBorg napisał(a): http://www.stwardnienierozsiane.info/for...p?tid=1519

Także, spokojnie.

Martwi mnie ten metaliczny posmak w ustach, skonsultuj sie z rodzinnym w miarę szybko. Nie jest to objaw SM.


Dziękuje, wiem, że może panikuje za bardzo, ale naczytałam się w intenecie i się przejęłam. Dziękuje za szybką odpowiedź. Do rodzinnego pójdę na pewno.
Odpowiedz
#4
Cześć, nie czytaj w necie informacji o sm, bo sobie można krzywdę zrobić, zwłaszcza czytając jakieś stare artykuły, poczekaj spokojnie na wizytę u neuro, dbaj żeby się nie pochorować ze względu na tą pogodę szaloną, i odwiedź rodzinnego jak napisał WorkBorg z tym posmakiem w ustach. Te objawy mogą mieć różne przyczyny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
(15-12-2018, 22:06)hela napisał(a): Cześć, nie czytaj w necie informacji o sm, bo sobie można krzywdę zrobić, zwłaszcza czytając jakieś stare artykuły, poczekaj spokojnie na wizytę u neuro, dbaj żeby się nie pochorować ze względu na tą pogodę szaloną, i odwiedź rodzinnego jak napisał WorkBorg z tym posmakiem w ustach. Te objawy mogą mieć różne przyczyny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdaję sobie sprawę, że w internecie to wszystko wskazuje na jakieś poważne choroby. Ale spanikowałam. Zapomniałam dodać jeszcze, że czuję kłucie w rękach no i to drętwienie. Stad moja obawa. Ale dziękuje Ci za odpowiedz, jestem trochę spokojniejsza i jak już pisałam- pójdę do rodzinnego. Dziękuje ❤️
Odpowiedz
#6
Poza tym, że nie ma co się nastawiać na SM, to -- przypominam -- z SMem się żyje w dzisiejszych czasach. Nie panikuj, nie doczytuj się, działaj. I daj znać co wyjdzie.
Powodzenia.
Odpowiedz
#7
(15-12-2018, 22:44)WorkBorg napisał(a): Poza tym, że nie ma co się nastawiać na SM, to -- przypominam -- z SMem się żyje w dzisiejszych czasach. Nie panikuj, nie doczytuj się, działaj. I daj znać co wyjdzie.
Powodzenia.

Dziękuję. Dam znać na pewno.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości