Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawroty głowy podczas snu
#1
Hej wszystkim, dziś w nocy, przez sen budziły mnie parę razy zawroty głowy,myślę że podczas zmiany pozycji w czasie snu . Kiedyś również mi się to zdarzało i również w czasie dnia. Czy ktoś z was miał coś podobnego ? Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
ja miałam po operacji mózgu

dokładnie podczas zmiany pozycji, jak się coś dzieje z ciśnieniem to czasem jeszcze mi się tak zdarza
Odpowiedz
#3
Hmmm... Ja operacji nie miałam.... A ciśnienie mam niskie, biorę również tabletki na nerwice uspokajające, które pewnie jeszcze mi to ciśnienie obniżają.... Wiem że przy SM się zdarzają zawroty głowy ale bardzo uprzykrzaha normalne funkcjonowanie, mi narazie nie dały spać i źle się czuję....
Odpowiedz
#4
Ja tez mam niskie ciśnienie z naturyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Pozycyjne zawroty głowy?

Warto skonsultować się z neuro, nie zwalajmy wszystkiego na sm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Ja nie zwalam tego na sm, raczej na ten bałagan w głowie, zresztą u mnie to jest bardzo rzadko teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Anna 888 chyba wiem o czym mówisz. W ciągu dnia jak pochyliłam głowę w lewo to też zawroty miałam ale chyba już mi przechodzi. Ja to spycham na przemęczenie bo po prostu nie wyrabiam i mało odpoczywam. Co do ciśnuenia to też raczej msm niższe granice.
Odpowiedz
#8
Też mam już wrażenie że to mija...
Odpowiedz
#9
Ja raczej zawrotów głowy podczas snu nie mam  Niezdecydowany , ale nie raz jak sie położę to mam uczucie kołysania, jakbym na statku byla Język.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości