Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohol, SM i leki
#31
Podoba mi się ten wątek Duży uśmiech
Odpowiedz
#32
A ja lubię wieczorem w jesienne i zimowe wieczory "leczyć się" nalewką od mamusi Uśmiech
Ale jak biorę zastrzyk to zostaje przy soku z malin u aronii Oczko
Odpowiedz
#33
wczoraj mój chłopak zrobił grzańca, zagrzał lekko piwo i dodał sok malinowy, miód i imbir. Rozgrzało fajnie  Duży uśmiech  chociaż imbiru trochę za dużo, ale było ok  Język
Odpowiedz
#34
Chmurka ja wolę groga Uśmiech
Odpowiedz
#35
Odpowiadając na pytanie wątku - piję bez zmian :-D Brałam avonex, teraz tecfidere. Jak chcę napić się piwa czy wina to piję a i zdarza sie jakaś szalona impreza z dużą ilością drinków :-)
Odpowiedz
#36
Uśmiech 
Czy osoby zażywające Tecfidere zauważyły jakieś niepokojące objawy po wypiciu czegoś mocniejszego, np. wódki ?
 Na ulotce wspominają jedynie o unikaniu napojów powyżej 30% zawartości alkoholu do godziny po zażyciu leku. Do tej pory stosowałam się do tego jeszcze ściślej, nie piłam wódki w ogóle, jedynie czasem wino/piwo. Po tych napojach nie zauważyłam niczego niepokojącego  Uśmiech
Odpowiedz
#37
Ja biore Copaxone i przy odbierze zostałam poinformowana, że alkohol można spożywać, ale z głową.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#38
Ja mocnych alko i tak nie powinnam, także problem mam z głowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#39
Basia ja na Tecfiderze i żadnych problemów z alkoholem nie zauważyłam
Odpowiedz
#40
Basia ja nic u siebie nie zauważyłam. Ale zawsze te godzinę conajmniej odczekałam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości