Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba i wielkość zmian demielinizacyjnych
#71
Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Odpowiedz
#72
Różnie bywało w rezonansie. W mózgu najwięcej 7 nowych (w tym 3 aktywne zmiany).
W MRI rdzenia (odcinek szyjny) jedna nowa.
Odpowiedz
#73
(24-02-2020, 20:21)Natasza napisał(a): Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Cześć ile czasu brałaś rebif ? Powoedz mi jak wyszedł rezonans jak się czujesz ?
Odpowiedz
#74
(22-06-2020, 18:29)Joka napisał(a):
(24-02-2020, 20:21)Natasza napisał(a): Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Cześć ile czasu brałaś rebif ? Powoedz mi jak wyszedł rezonans jak się czujesz ?
Hej  Uśmiech Ja brałam Rebif 4 lata różnie się czułam biorąc go, teraz biorę Tecfiderę i jest zdecydowanie lepiej, wiadomo dolegliwości się zdarzają ale mniej dokuczliwe ... Pozdrawiam
Odpowiedz
#75
Hej. Jestem na tec od października. Majowe MRI wykazało zmniejszenie lub zanik istniejących zmian. Pojawiła sie jedna ale bardzo mała nieaktywna zmiana. Dodam, że jestem cały czas na mniejszej dawce. Pozdrawiam
Odpowiedz
#76
(22-06-2020, 18:29)Joka napisał(a):
(24-02-2020, 20:21)Natasza napisał(a): Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Cześć ile czasu brałaś rebif ? Powoedz mi jak wyszedł rezonans jak się czujesz ?
 Jestem na betaferon. Rezonans przez koronę ... nie miałam. Byłam umówiona na 23 marca od 16 marca szpital stał się jednoimienny. Jak dobrze pójdzie może pod koniec sierpnia. Obecnie na leku jestem 2,5 roku
Odpowiedz
#77
(10-07-2020, 18:04)Natasza napisał(a):
(22-06-2020, 18:29)Joka napisał(a):
(24-02-2020, 20:21)Natasza napisał(a): Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Cześć ile czasu brałaś rebif ? Powoedz mi jak wyszedł rezonans jak się czujesz ?
 Jestem na betaferon. Rezonans przez koronę ... nie miałam. Byłam umówiona na 23 marca od 16 marca szpital stał się jednoimienny. Jak dobrze pójdzie może pod koniec sierpnia. Obecnie na leku jestem 2,5 roku
To trzymam kciuki żeby było dobrze. Daj znać jak już będziesz mieć rezonans. Pozdrawiam Cię cieplutko  Oczko
Odpowiedz
#78
(11-07-2020, 08:42)Joka napisał(a):
(10-07-2020, 18:04)Natasza napisał(a):
(22-06-2020, 18:29)Joka napisał(a):
(24-02-2020, 20:21)Natasza napisał(a): Interferon - 4 nowe i dwie powiększone. Dziś umawiałam się na kolejny rezonans. Zobaczymy za miesiąc
Cześć ile czasu brałaś rebif ? Powoedz mi jak wyszedł rezonans jak się czujesz ?
 Jestem na betaferon. Rezonans przez koronę ... nie miałam. Byłam umówiona na 23 marca od 16 marca szpital stał się jednoimienny. Jak dobrze pójdzie może pod koniec sierpnia. Obecnie na leku jestem 2,5 roku
To trzymam kciuki żeby było dobrze. Daj znać jak już będziesz mieć rezonans. Pozdrawiam Cię cieplutko  Oczko
Dzięki. Sama jestem ciekawa ? mam swoje kryzysy ale ogólnie na szczęście po mnie nie widać. Napisze jak już w końcu będę po rezonansie. Narazie nic nie wiadomo
Odpowiedz
#79
(11-07-2020, 20:05)Natasza napisał(a): [quote pid='35115' dateline='1594449740']
To trzymam kciuki żeby było dobrze. Daj znać jak już będziesz mieć rezonans. Pozdrawiam Cię cieplutko  Oczko
Dzięki. Sama jestem ciekawa ? mam swoje kryzysy ale ogólnie na szczęście po mnie nie widać. Napisze jak już w końcu będę po rezonansie. Narazie nic nie wiadomo
[/quote]
Trzymam kciuki za świetny rezonans i czekam z niecierpliwością z dobrymi informacjami bo wierzę że będzie dobrze  Zawstydzony
Odpowiedz
#80
W poniedziałek mam się wstawić na rezonans. Nie wiem jak to będzie wyglądało w nowej rzeczywistości np. Czy moja mama będzie mogła mi towarzyszyć. Na dodatek od kilku dni pali mnie policzek po jednej stronie  Język Ale w końcu po pol rocznej obsuwie dowiem się co w głowie siedzi  Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości