Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makijaż permanentny a tecfidera
#1
Hej, czy ktoś robil makijaż permanentny podczas leczenia tecfiderą? Czy są jakieś przeciwwskazania?
Odpowiedz
#2
Z tego co mi wiadomo - nic.
Odpowiedz
#3
Nie ma przeciwskazań. Kosmetolog ci powie jakie sa przeciwskazania. Zrobi z Toba wywiad.
Odpowiedz
#4
Mi powiedziała kosmetyczka że sm jest przeciwwskazaniem praktycznie do wszystkich zabiegów, ale to raczej takie dmuchanie na zimne producentów urządzeń, bo tak samo przeciwwskazaniem jest ciąża, a jak kobieta nie wie że jest w ciąży to chodzi na różne zabiegi np. i nic się nie dzieje, neurolog powinien mieć ostateczne zdanie w tej kwestii.
Odpowiedz
#5
Niby Hela tak. Ale nie przeprowadza się badań nad chorymi pod kątek zabiegów kosmetycznych czy medycyny estetycznej. Mi moj neuro jak sie pytalam jakie zabiegi moge sobie robic stwierdzil wprost ze nie wie i ze ja jako kosmetyczka powinnam wiedziec ? no ale ja jednak jestem zdania ze warto wczesniej spytac swojego lekarza . U kazdego/ kazdej z nas choroba przebiega inaczej. Lepiej zeby neurolog Blanki sie wypowiedzial. Dzieki Tobie hela wiem ze laser przy Tec mozna robic. Mysle ze nie sama choroba a lek jaki bierzemy moze byc przeciwskazaniem.
Odpowiedz
#6
Neuro też tak powiedziała, że z sm laser jest ok, ale co do tec powiedział żeby zapytać kosmetyczki czy nie ma jakiś przeciwskazań. Nie za bardzo kosmetyczka wiedziała bo skąd miała wiedzieć, pewnie jestem jedyną osobą w okolicy która bierze tec, ale stwierdziła że jakieś zmiany foto robią się zazwyczaj na twarzy, bo laser nie działa jak słońce przecież, spróbowałam i jest ok. W przyszłym tygodniu powtórka.
Odpowiedz
#7
Ogolnie laser na twarzy plus slonce i brak filtra i sa przebarwienia i to takie konkretne. Nogi juz inaczej. Zreszta robisz teraz i nogi masz zakryte? ale fakt zarowno neuro i jak kosmetyczki czy kosmetolodzy nie maja prwnosci czy zabieg powinien byc wykonany. Mimo wazystko warto pytac
Odpowiedz
#8
Blanka a co planujesz robić?
Odpowiedz
#9
Brwi chcialam zrobić.

Taki prezent od córki na święta
Odpowiedz
#10
Też o tym myślałam, ale narazie poczekam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości