Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadające włosy
#11
Dowiadywałam się w aptece, ten Biotebal nie jest drogi, więc spróbuję. 20 zł można zaryzykować. Oczko Kupuję wracając z pracy. A po jakim czasie zauważyłyście poprawę?
Podobno jest też szampon i odżywka Biotebal - też stosujecie?
Odpowiedz
#12
szampon i odżywkę zauważyłam w reklamie jak już kupiłam tabletki i nigdy- nie stosowałam,
tabletki chyba zaczęły mi pomagać przy drugim opakowaniu( mam ich więcej) Oczko polecam
Odpowiedz
#13
Biorę biotebal od ok. roku. Jeśli dobrze pamiętam, poprawę zauważyłam po 2-3 opakowaniach.
Odpowiedz
#14
Ostatnio włosy wypadają mi dosłownie garściami. Wydawało mi się, że kiedyś podczas leczenia Avonexem leciały na potęgę, ale to co dzieję się teraz - zdecydowanie przebija tamten stan (leczenie - Copaxone 3x w tyg.).
Poruszyłam dziś ten temat podczas wizyty kontrolnej w szpitalu. Neurolog polecił Revalid (dostępny bez recepy) + duże dawki witaminy E. Podobno wiele kobiet stosujących Copaxone sobie chwali ten zestaw, włosy mniej wypadają i szybciej dorastają. Na pewno spróbuję i podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami. A może ktoś już stosował taką kurację albo macie jakieś inne dobre sposoby? Biotynę biorę od ponad 3 miesięcy. Zauważyłam wzmocnienie paznokci, ale włosy na tym (w moim przypadku) nie skorzystały.
Odpowiedz
#15
U mnie też pojawił się ten problem po jakimś miesiącu leczenia copaxone.Włosy leciały jak głupie.Przestraszyłam się i zaczęłam szukać .Zaczęłam od ampułek seboradin niger . .strasznie śmierdzą,ale od razu było lepiej,przestały tak wypadać.Dołączyłam Merz Special doustnie ,plus maskę Biovax raz ,dwa razy w tygodniu.Ampułki zamieniłam po jakimś miesiącu na serum w sprayu od czasu do czasu.Uspokoiło się i nawet ładnie mi włosy odrastają.Teraz ,po ok 2 miesiącach odstawiłam Merz Special,zobaczymy co będzie.
Odpowiedz
#16
Witajcie ja biore Tecfidere i widze za kazdym razem pelna szczotke wlosow. Nigdy tak nie mialam nawet gdy bralam Avonex.
Odpowiedz
#17
U mnie też dość mocno poleciały włosy. Jako, że zaczęły wypadać jeszcze przed Tecfiderą to przyczyną może być albo salu-medrol albo ogromny stres związany z diagnozą. Włosy to mój mały bzik więc walczę o nie i jest coraz lepiej. Też borę biotynę firmy Swanson ( podobno dobra jakość ), szampon dermena plus ampułki ( świetny zestaw chociaż niektóre kobiety nie chcą ich używać bo to dla mężczyzn ) i jeszcze od czasu do czasu ampułki z placentą ( placeo w czerwono czarnym opakowaniu), które wspomagają porost włosów. Wyniki po jakiś dwóch miesiącach znacznie zmniejszyło się wypadanie włosów chociaż nie jest idealnie ale za to nowych włosków rośnie ogromna ilość. Zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz
#18
Mam ten sam problem. Od 5 miesięcy zażywam biotynę (zamiennie Biotebal i Amocon). Przy samej głowie czuję dużo malutkich włosków, widzę, że odrastają. Ale wypada ich tyle samo co wcześniej. Smutny Włosy zostają na ubraniach, meblach, dywanie, wpadają do jedzenia. Nie mam już na to siły. Smutny Macie jakieś sposoby na to wypadanie? A nie tylko na wzmocnienie i odrastania?
Odpowiedz
#19
No ja jednak muszę wrócić do merz special,bo mam wrażenie, że po odstawieniu znowu zaczęły bardziej wypadać... Smutny
Odpowiedz
#20
Hejka.
Ja już od kilku miesięcy gubię garściami włosy i jak Tecfidera jeszcze ma taki skutek to załamka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości