Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biotyna
#11
(27-11-2018, 10:52)hela napisał(a): To chociaż jakiś plus tegoOczko

No fakt plus i minus, na minus że widać siwych więcej. Haha
Odpowiedz
#12
Baryla, serio pomaga to na włosy? Mi w ciągu 1,5 roku, odkąd biorę TEC włosy strasznie wypadły. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się całkiem serio nad wizyta u try holowanie

tryhologa.
Odpowiedz
#13
Pytanie czy jest więcej czy tylko szybciej rosną?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Dokładnie. Niby w reklamie jest ich więcej :-)
Odpowiedz
#15
(28-11-2018, 16:29)hela napisał(a): Pytanie czy jest więcej czy tylko szybciej rosną?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I to i to. Natomiast osobiscie proponowałam jak jest problem udać się na konsultacje do trychologa. Mi po kompleksie wit z gr b rosna znow mega szybko paznokcie. Mi wlosy nie wypadają po Tec. Raczej mam sporo zaskórników i wyprysków .
Odpowiedz
#16
Minimalnie gęściejsze, ale ja zawsze miałem gęste w miare, a że szybciej rosną to napewno.
Odpowiedz
#17
Wczoraj się spotkałam z opinią że nadmiar biotyny pogarsza przyswajanie pozostałych witamin z grupy B
Odpowiedz
#18
Mnie dzisiaj lekarka neurolog zasugerowała przyjmowanie 100 g biotyny dziennie jako coś, co może (choć nie musi) pomóc na zmęczenie, które mi strasznie ostatnio dokucza. Czy to, co tu pisaliście, znaczyłoby, że pani doktor się nie zna? :/
Odpowiedz
#19
Zna się, niektórym osobom biotyna pomaga, innym nieUśmiech Spróbujesz, zobaczysz i daj znać jak efekty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Dokładnie, nie zaszkodzi a może pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości